Váhy Horoskop 2024

V nadcházejícím roce budete obklopeni výjimečnými lidmi a láskou. Dle horoskopu 2024 nastane pro Váhy příznivé období k nalezení vysněného vztahu ale i poničené svazky dostanou novou šanci. Po dlouhé době se k vám vrací štěstí a zažijete příjemná překvapení po pracovní a finanční stránce.

Začátek roku přinese pozitivní zprávy a vyřeší se problémy v rodinné záležitosti, která vám dělala starosti. V pracovním životě setrváte na místě, to se však brzy změní, proto vytrvejte.

Nové podněty přijdou spolu s jarem a čerstvý přísun energie vám pomůže pokročit v pracovním životě, kde se sice setkáte s obtížemi ale jejich překonávání a neustálý růst vás učiní šťastnější a živější.

V létě se pohybem Venuše zaměříte na vztahy, ve kterých upřímně projevíte city k druhým. Stane se z vás ryze romantická duše. Odezvou vám budou harmonická soužití a vaši blízcí se s vámi budou cítit komfortně. Při společenských událostech na sebe nestrhnete všechnu pozornost, ale ve vhodný okamžik druhé zcela okouzlíte a bude pro vás snadné navázat nová přátelství. Pokud se nacházíte v nevyrovnaném vztahu, následky se silně projeví právě působením Venuše. Ani tak nebude vše ztraceno, jelikož toto období žehná pozitivním změnám a novým začátkům, což je dobré znamení i pro Váhy, které svůj protějšek zatím nenalezly.

V podzimních měsících Merkur posílí vaši nerozvážnost. Bude pro vás složité učinit rozhodnutí a při sporu byste nejraději zachovali neutralitu. Proto zaujmete zdrženlivý postoj ve společnosti i v soukromí. Budete mít dojem, že nedokážete správně vyjádřit své myšlenky, které budou oplývat kreativitou. Dokážete silněji vnímat vše krásné okolo vás. I přes vnější potíže, pocítíte klid, a když bude třeba, snadno naleznete kompromis.

V roce 2024 dosáhnete uspokojivých výsledků v kariéře. Budete se však muset spolehnout sami na sebe, což může být v prvních měsících obtížné. Postupně zvolíte správný směr cesty, který si obhájíte svým osobitým stylem. Ve druhé polovině roku již budete postupovat kupředu a bude se vám velmi dařit jak ve studiu, tak v práci. Váhy, stejně jako ostatní vzdušná znamení, pocítí na konci roku dopad tranzitu Pluta, který vstoupí do Vodnáře. Proto se připravte na pozitivní transformaci pracovního života.

Konec roku strávíte v poklidu a s pocitem bezpečí v rodinném kruhu. Užijete si plodů vaši usilovné práce a dopřejete si zasloužený odpočinek.