Rak červenec Horoskop 2020

Emocionální ale zodpovědný charakter, náladový a rezervovaný

Červenec se ponese ve znamení adrenalinu a velké energie. Aktivita raků vystoupá na vrchol a touha po informacích bude také neobvykle velká. Merkur vás požene vpřed a vy se nezastavíte, dokud neuspokojíte své tužby. Nenechte se ale strhnout přílišnou horlivostí.
Co se týče rodiny a partnerství, vaši společnost budou lidé okolo vás přímo vyhledávat. Jste velmi empatičtí a ostatní s vámi rádi tráví čas. Platí to i v případě partnerství. Vaše drahá polovička jistě ocení, když si na ni uděláte více času.

Rak obecně nepatří mezi znamení s vrozenými vůdčími schopnostmi, ale červenec ho přesvědčí, že i on dokáže perfektně řídit tým lidí se stejným cílem. V práci budete doslova excelovat, druzí z vás budou cítit silně autoritativní energii a vaše mysl bude přetékat nápady. Vaše myšlenky si určitě sepisujte nebo nahrávejte do záznamníku, budou se ještě hodit. Starejte se však i o vaše zdraví, protože v tomto období budete cítit oslabenou imunitu. Když do svého jídelníčku zařadíte více čerstvých potravin, vaše tělo vám za to poděkuje.

Rak srpen >>


Slunce v Raku
20.6.23:27 - 22.7.10:24
d
20.6.
Slunce ve Lvu
22.7.11:24 - 22.8.17:31
e
22.7.

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle. Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky. Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané. Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými. Bezpečné prostředí naleznete v lásce, ve vztahu či v rodině. Zde se také budete moci seberealizovat lépe. Provázet vás v tomto období bude zpravidla také bujná fantazie.

Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností. Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly. V této pozici se navíc budete cítit dobře, a budete tak působit i na ostatní zúčastněné. Pociťovat můžete také touhu po bohatství, ať už materiálním či duševním. Každopádně tohle všehcno vás teď žene kupředu zase o krok blíže k plnení svých cílů.

Venuše v Blížencích
3.4.19:00 - 7.8.17:07
c
3.4.

V tomto odbobí dlouho nepostojíte na jednom místě. Láká vás cestování, nové zážitky, společnost a flirt. Na ostatní možná v důsledku vašeho chování budete působit v extrémních případech i jako povrchní. V lásce se zřejmě jen těžko v tomto období budete chtít omezit pouze na jednoho partnera. V případě stálých vztahů pak budete spokojeni pouze, pokud vám partner bude poskytovat dostatek zajímavých podnětů. 

Merkur v Raku
28.5.19:54 - 5.8.05:20
d
28.5.

V těchto dnech můžete mít příjem i předávání informací poněkud zkreslen emocemi. A to zcela podvědomně a automaticky. Brát si ale řeči příliš osobně může být spíše nevýhodou. Snažte se zaměřit spíše na fakta. Vaší výhodou bude to, že jako společník, partner či jen posluchač dokážete být velmi empatičtí. Lidé se ve vaší společnosti budou cítit dobře.

Mars v Beranu
28.6.03:31 - 6.1.23:01
a
28.6.

V tomto období nebudete mít problém pohotově jednat, navíc budete zřejmě oplývat i vysokým vůdčím potenciálem. To z vás jednak dělá skvělé adepty na vedoucí pozice,ale také velmi vytrvalé a cílevědomé v otázkách lásky. Vaší přímočarostí a energií dokážete získat to, po čem toužíte. Pozor však na stresové situace, zde přijdou tendence chovat se neuváženě až drze.