Rak červen Horoskop 2022

Emocionální ale zodpovědný charakter, náladový a rezervovaný

Červen bude pro Raky měsícem lásky. V tomto období se budete cítit velmi sebejistě a atraktivně, což na ostatní zapůsobí jako afrodiziakum a nespustí z vás oči. Máte jedinečnou možnost si vybírat, proto se nebojte být nároční a využijte této příležitosti k navázání nových vztahů či pouze nezávazným flirtům. Probudí se ve vás také hravost a touha zkoušet nové věci, proto pokud již vztah máte, zkuste si jej trochu okořenit. Tento měsíc je také ideálním obdobím pro vyzkoušení nových koníčků a nalezení skrytého talentu.

V červnu bude raky ovlivňovat Venuše. Hlavně něžné pohlaví pocítí její vliv a o zájem mužů nebude mít nouzi. Zapůsobit na ně dokážete hlavně svým zdánlivě bezbranným, nebo ochranářským postojem. Zadaní se budou projevovat neobvykle něžně a starostlivě.
Jelikož vaše citové rozpoložení bude vrtkavé, můžete sklouznout k zranitelnosti, čehož by mohli zneužít vaši kolegové nebo dokonce i přátelé. V práci se raději zdržte velkých projektů. Zásluhu by si za ně připsali jiní a vaše námaha by byla nedoceněná či dokonce zapomenutá.

Rak červenec >>


Slunce v Blížencích
21.5.03:09 - 21.6.11:01
c
21.5.
Slunce v Raku
21.6.12:01 - 22.7.21:55
d
21.6.

V tomto období vám zřejmě nebude dopřáno příliš klidu. Touha po nových informacích, kterou zřejmě budete velmi neodkladně pociťovat, vás bude hnát stále kupředu. Ve společnosti budete působit - ve snaze rozšířit své vědomosti co nejvíce - velmi komunikativně, zpravidla i intelektuálně, a v extrému pak až povrchně. Nové znalosti a dovednosti vám každopádně budou pomáhat ve vaší seberealizaci, proto se nemusíte bát věnovat nyní čas vzdělání třeba i na úkor vztahů.

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle. Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky. Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané. Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými. Bezpečné prostředí naleznete v lásce, ve vztahu či v rodině. Zde se také budete moci seberealizovat lépe. Provázet vás v tomto období bude zpravidla také bujná fantazie.

Venuše v Býku
28.5.16:34 - 23.6.02:22
b
28.5.
Venuše v Blížencích
23.6.03:22 - 18.7.03:17
c
23.6.

Toto období pro vás bude velmi intenzivní. Vaše smysly budou doslova ve střehu, a tak budete každý okamžik velmi prožívat. To platí především co se vztahů a lásky týče, ale také například pro kulturní zážitky jako je divadlo či umění. Tendence klást příliš vysoké nároky na lidi ve svém okolí vám přijde přirozená, někdy se však může vymstít. Rozhodujte se raději obezřetně.

V tomto odbobí dlouho nepostojíte na jednom místě. Láká vás cestování, nové zážitky, společnost a flirt. Na ostatní možná v důsledku vašeho chování budete působit v extrémních případech i jako povrchní. V lásce se zřejmě jen těžko v tomto období budete chtít omezit pouze na jednoho partnera. V případě stálých vztahů pak budete spokojeni pouze, pokud vám partner bude poskytovat dostatek zajímavých podnětů. 

Merkur v Býku
23.5.03:21 - 13.6.17:08
b
23.5.
Merkur v Blížencích
13.6.18:08 - 5.7.08:12
c
13.6.

V tomto období se často setkáme s racionálním chováním a snahou zachovat si chladnou hlavu. Emoce jakoby se nás v rozhovoru pod vlivem Merkuru netýkaly. Naše komunikace je tak spíše pomalá a rozvážná – ale nadruhou stranu zase velmi srozumitelná. Díky své trpělivosti a vytrvalosti také v tomto období dokážete jakýkoliv úkon dotáhnout do zdárného konce.  Nic tak nebrání vašemu rozvoji.

V tomto období budete velmi verbálně zdatní, budete skvělým řečníkem. Nebude vám chybět ani slovní zásoba, ani sebevědomí. Navíc vaším přístupem, kdy nikomu nic nevnucujete, si dokážete získat mnoho posluchačů a dokážete je i ovlivnit. Vaše zájmy budou velmi rozmanité. Bavit vás bude cokoliv, čím si rozšířite své obzory a ukojíte svou touhu po vzdělávání.

Mars v Beranu
25.5.00:55 - 5.7.07:51
a
25.5.

V tomto období nebudete mít problém pohotově jednat, navíc budete zřejmě oplývat i vysokým vůdčím potenciálem. To z vás jednak dělá skvělé adepty na vedoucí pozice,ale také velmi vytrvalé a cílevědomé v otázkách lásky. Vaší přímočarostí a energií dokážete získat to, po čem toužíte. Pozor však na stresové situace, zde přijdou tendence chovat se neuváženě až drze.