Rak červen Horoskop 2021

Emocionální ale zodpovědný charakter, náladový a rezervovaný

V červnu bude raky ovlivňovat Venuše. Hlavně něžné pohlaví pocítí její vliv a o zájem mužů nebude mít nouzi. Zapůsobit na ně dokážete hlavně svým zdánlivě bezbranným, nebo ochranářským postojem. Zadaní se budou projevovat neobvykle něžně a starostlivě.
Jelikož vaše citové rozpoložení bude vrtkavé, můžete sklouznout k zranitelnosti, čehož by mohli zneužít vaši kolegové nebo dokonce i přátelé. V práci se raději zdržte velkých projektů. Zásluhu by si za ně připsali jiní a vaše námaha by byla nedoceněná či dokonce zapomenutá.

Červen ve vás probudí vášeň a sexuální energii. Váš partner bude jako v sedmém nebi, protože budete schopni velice efektivně naslouchat jeho potřebám a v posteli to bude opravdu vřít. Horoskop také naznačuje, že by Rak v tomto období mohl provést další významný krok v jeho vztahu. Pokud jste již dlouho přemýšleli o svatbě nebo třeba dítěti, je čas začít tyto myšlenky komunikovat. S energií tohoto měsíce v těchto ohledech prakticky nemůžete šlápnout vedle.

Rak červenec >>


Slunce v Blížencích
20.5.21:21 - 21.6.05:18
c
20.5.
Slunce v Raku
21.6.06:18 - 22.7.16:12
d
21.6.

V tomto období vám zřejmě nebude dopřáno příliš klidu. Touha po nových informacích, kterou zřejmě budete velmi neodkladně pociťovat, vás bude hnát stále kupředu. Ve společnosti budete působit - ve snaze rozšířit své vědomosti co nejvíce - velmi komunikativně, zpravidla i intelektuálně, a v extrému pak až povrchně. Nové znalosti a dovednosti vám každopádně budou pomáhat ve vaší seberealizaci, proto se nemusíte bát věnovat nyní čas vzdělání třeba i na úkor vztahů.

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle. Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky. Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané. Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými. Bezpečné prostředí naleznete v lásce, ve vztahu či v rodině. Zde se také budete moci seberealizovat lépe. Provázet vás v tomto období bude zpravidla také bujná fantazie.

Venuše v Blížencích
9.5.03:43 - 2.6.14:58
c
9.5.
Venuše v Raku
2.6.15:58 - 27.6.06:08
d
2.6.
Venuše ve Lvu
27.6.07:08 - 22.7.02:22
e
27.6.

V tomto odbobí dlouho nepostojíte na jednom místě. Láká vás cestování, nové zážitky, společnost a flirt. Na ostatní možná v důsledku vašeho chování budete působit v extrémních případech i jako povrchní. V lásce se zřejmě jen těžko v tomto období budete chtít omezit pouze na jednoho partnera. V případě stálých vztahů pak budete spokojeni pouze, pokud vám partner bude poskytovat dostatek zajímavých podnětů. 

V tomto období budou vaše city velmi hluboké, což samozřejmě může vést ke zranitelnosti. A tak není divu že navenek se budete snažit vaši bezbrannost skrývat. K ostatním dokážete být velmi empatičtí a soucitní. Vevnitř ale často budete bojovat s rozporuplnými pocity, neschopni se rozhodnout. Ve vaší lásce se v těchto dnech bude projevovat něha. Vaši polovičku budete bezmezně podporovat a dodávat mu sebedůvěry.

V tomto období vstupují do hry tendence vystupovat teatrálněji než obvykle, hlavně pokud jde o lásku a vztahy. Dobře vám bude dělat pozornost opačného pohlaví, takový zájem pohladí hlavně vaše ego. Vaše láska v tomto období dokáže být velmi upřímná a romantická. Obzvláště pokud se zamilujete do někoho, kdo vás bude obdivovat a uctívat. Naopak rozchod teď může být velmi trpká a těžká zkušennost.

Merkur v Blížencích
4.5.04:38 - 11.7.22:23
c
4.5.

V tomto období budete velmi verbálně zdatní, budete skvělým řečníkem. Nebude vám chybět ani slovní zásoba, ani sebevědomí. Navíc vaším přístupem, kdy nikomu nic nevnucujete, si dokážete získat mnoho posluchačů a dokážete je i ovlivnit. Vaše zájmy budou velmi rozmanité. Bavit vás bude cokoliv, čím si rozšířite své obzory a ukojíte svou touhu po vzdělávání.

Mars v Raku
23.4.13:21 - 11.6.15:01
d
23.4.
Mars ve Lvu
11.6.16:01 - 29.7.22:02
e
11.6.

V tomto období by vaše energie měla směřovat hlavně k vašim blízkým, nebo k domovu – čili k zázemí, které společně vytváříte. Zde se také nejvíce v těchto dnech projeví vaše ochranářské sklony. Ve stresových situacích se zřejmě uchýlíte k obrannému postoji. Pokud emoce budete dusit v sobě, může to vést až k hořkosti a nepodložené zlobě.

Toto období přináší spoustu fyzické energie, ale i pevné duševní zdraví. S běžnými denními problémy se tak teď dokážete vypořádat hravě. S vaší šikovností však přichází potřeba uznání vaší osoby. Zde je třeba zpozornět, protože tady už může docházet ke konfliktu. Sebevědomí vám rozhodně nechybí, avšak na druhé straně někdy můžete postrádat zdravou sebe-kritičnost.