Býk Horoskop 2023

V roce 2023 se Býci poženou hlavně za penězi a novými zážitky. Jejich silnou stránkou bude především vytrvalost a ctižádost, a proto horoskop 2023 Býkům doporučuje jít naplno za svými cíli a neohlížet se na názory ostatních. Jelikož mají ale zástupci tohoto zemitého znamení sklony k materialismu, mohou se v zápalu honby za penězi snadno dostat do situací, kdy mohou působit až bezcitně. Ve vztazích toto však platit nebude a v tomto směru se můžete těšit na silné emoční prožitky.

Do nového roku vkročíte plní elánu a motivace. Silná potřeba plánovat věci dopodrobna s dostatečným předstihem vás požene kupředu. Nebude vám rozhodně chybět jasná vize ohledně pracovního života a touha pro to udělat maximum - ať už budete muset navštívit odborné semináře, nebo se budete věnovat studiu po nocích.

Během jarních měsíců zatoužíte po cestování a poznání nové kultury. Zároveň své cestovatelské zážitky zkombinujete i s výdělkem. Vaši přátelé vás podpoří, nebo je dokonce váš nápad nadchne a vyrazí s vámi. V tomto období vás přepadne velká chuť k jídlu, proto si dejte pozor na svou váhu a nezapomínejte cvičit.


Vlivem postavení Venuše se vám především v jarním období zintenzivní vaše smysly a vše,co se týká milostných vztahů, budete prožívat dvakrát silněji. Můžete se těšit na hluboké konverzace s vaším partnerem a také vás čekají krásné společné zážitky plné lásky. Ovšem v této době budete klást vysoké nároky jak na sebe, tak na partnera, což může vyvolat neshody a hádky, které budou doprovázeny velmi silnými emocemi. Pokud nemáte stálého partnera, možná právě v tuto dobu na vás za rohem čeká vaše spřízněná duše.

Na podzim na vás padne únava a budete se distancovat od ostatních. Ponoření se do četby knížek s tematikou seberozvoje bude dobrým řešením tohoto poklidnějšího období. Nastartují se totiž určité změny ve vašem dosavadním mentálním nastavení. Také toto období můžete využít k tomu, abyste si protřídili staré věci ve skříních a vytvořili si tak prostor pro nové.

V zimním období se na vás navalí povinnosti, které se nastřádaly během roku, a vy se tak můžete cítit frustrovaně. Nenechte se tím ale pohltit, svět se nezboří, když něco nestihnete dodělat. Udělejte pro to maximum, ale nepřehánějte to. Radši si užijte společnosti svých přátel a rodiny a odpočiňte si.