Lev červen Horoskop 2021

Odvaha, sebejistota, průbojnost a otevřenost

V červnu budou lvi pod velmi silným vlivem Marsu. Toto spojení pro ně bude znamenat nepředvídatelnost a nervozitu. Budete mít problém ustát negativní narážky svého okolí a držet se na uzdě. Připravte na časté hádky.
Naopak přínosem tohoto spojení bude famózní fyzická kondice, touha po sportu a iniciativa. Ve zkratce tedy ani chvíli neposedíte a neustále budete vyhledávat činnosti, které by vás zabavily, protože nikdy nebudete mít dost. Dávejte si ale pozor, abyste si teď neukousli příliš velké sousto, které nebudete v budoucnu schopni strávit.

Lev je charakteristický svým umem převádět teoretické informace do praxe a červen se ponese přesně v takové náladě. Budete přitahování knihami, dokumenty, přednáškami a jakýmikoli nástroji, které vás posunou vpřed, a to primárně osobnostně. Zdá se, že osobní růst je pro vás v tomto měsíci naprosto zásadní, a to je jedině dobře. Zdravý vztah se sebou samotným znamená zdravý vztah i s ostatními. Vaše vědomosti přijdou v budoucnu vhod.

Lev červenec >>


Slunce v Blížencích
20.5.21:21 - 21.6.05:18
c
20.5.
Slunce v Raku
21.6.06:18 - 22.7.16:12
d
21.6.

V tomto období vám zřejmě nebude dopřáno příliš klidu. Touha po nových informacích, kterou zřejmě budete velmi neodkladně pociťovat, vás bude hnát stále kupředu. Ve společnosti budete působit - ve snaze rozšířit své vědomosti co nejvíce - velmi komunikativně, zpravidla i intelektuálně, a v extrému pak až povrchně. Nové znalosti a dovednosti vám každopádně budou pomáhat ve vaší seberealizaci, proto se nemusíte bát věnovat nyní čas vzdělání třeba i na úkor vztahů.

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle. Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky. Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané. Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými. Bezpečné prostředí naleznete v lásce, ve vztahu či v rodině. Zde se také budete moci seberealizovat lépe. Provázet vás v tomto období bude zpravidla také bujná fantazie.

Venuše v Blížencích
9.5.03:43 - 2.6.14:58
c
9.5.
Venuše v Raku
2.6.15:58 - 27.6.06:08
d
2.6.
Venuše ve Lvu
27.6.07:08 - 22.7.02:22
e
27.6.

V tomto odbobí dlouho nepostojíte na jednom místě. Láká vás cestování, nové zážitky, společnost a flirt. Na ostatní možná v důsledku vašeho chování budete působit v extrémních případech i jako povrchní. V lásce se zřejmě jen těžko v tomto období budete chtít omezit pouze na jednoho partnera. V případě stálých vztahů pak budete spokojeni pouze, pokud vám partner bude poskytovat dostatek zajímavých podnětů. 

V tomto období budou vaše city velmi hluboké, což samozřejmě může vést ke zranitelnosti. A tak není divu že navenek se budete snažit vaši bezbrannost skrývat. K ostatním dokážete být velmi empatičtí a soucitní. Vevnitř ale často budete bojovat s rozporuplnými pocity, neschopni se rozhodnout. Ve vaší lásce se v těchto dnech bude projevovat něha. Vaši polovičku budete bezmezně podporovat a dodávat mu sebedůvěry.

V tomto období vstupují do hry tendence vystupovat teatrálněji než obvykle, hlavně pokud jde o lásku a vztahy. Dobře vám bude dělat pozornost opačného pohlaví, takový zájem pohladí hlavně vaše ego. Vaše láska v tomto období dokáže být velmi upřímná a romantická. Obzvláště pokud se zamilujete do někoho, kdo vás bude obdivovat a uctívat. Naopak rozchod teď může být velmi trpká a těžká zkušennost.

Merkur v Blížencích
4.5.04:38 - 11.7.22:23
c
4.5.

V tomto období budete velmi verbálně zdatní, budete skvělým řečníkem. Nebude vám chybět ani slovní zásoba, ani sebevědomí. Navíc vaším přístupem, kdy nikomu nic nevnucujete, si dokážete získat mnoho posluchačů a dokážete je i ovlivnit. Vaše zájmy budou velmi rozmanité. Bavit vás bude cokoliv, čím si rozšířite své obzory a ukojíte svou touhu po vzdělávání.

Mars v Raku
23.4.13:21 - 11.6.15:01
d
23.4.
Mars ve Lvu
11.6.16:01 - 29.7.22:02
e
11.6.

V tomto období by vaše energie měla směřovat hlavně k vašim blízkým, nebo k domovu – čili k zázemí, které společně vytváříte. Zde se také nejvíce v těchto dnech projeví vaše ochranářské sklony. Ve stresových situacích se zřejmě uchýlíte k obrannému postoji. Pokud emoce budete dusit v sobě, může to vést až k hořkosti a nepodložené zlobě.

Toto období přináší spoustu fyzické energie, ale i pevné duševní zdraví. S běžnými denními problémy se tak teď dokážete vypořádat hravě. S vaší šikovností však přichází potřeba uznání vaší osoby. Zde je třeba zpozornět, protože tady už může docházet ke konfliktu. Sebevědomí vám rozhodně nechybí, avšak na druhé straně někdy můžete postrádat zdravou sebe-kritičnost.