Vodnář Horoskop 2023

Představitelé tohoto vzdušného znamení budou v roce 2023 vystaveni důležitým změnám především v kariéře. Proto horoskop 2023 Vodnářům doporučuje nebrat tato rozhodnutí na lehkou váhu a radí jim využít na maximum svou silnou stránku, kterou je rozvážnost. Naopak varuje jedince narozené v tomto znamení před impulzivním a svobodomyslným chováním, to by totiž mohlo způsobit nemalé nepříjemnosti.

Ze začátku budete pochybovat o svých plánech, jelikož se začnete shledávat s kousavými poznámkami od svých známých. Ale vzhledem k tomu, že se začne projevovat síla Saturnu ve znamení Vodnáře, intuitivně si půjdete za svým, navzdory názorům ostatních. Proto se nebojte v práci říct svůj názor, nebo navrhnout změny. Dokonce pokud přemýšlíte o změně zaměstnání, toto období se k tomu přímo vybízí - ale nezapomeňte si to důkladně promyslet.

V letních měsících vás pohltí silná soustředěnost a dosažení vašich cílů bude proto snadnější. Stanete se zcela nezávislými, proto vztahy půjdou na nějakou dobu stranou. Dejte si však pozor, abyste to s tou nezávislostí nepřehnali. Mohli byste si totiž nechat utéct svého milovaného partnera, který vás sice ve vašich rozhodnutích podporuje, ale vzhledem k vaší vytíženosti ohledně práce na něj nemáte čas a on se tak může cítit zanedbaně.

Na podzim se ve vás začne probouzet citová stránka a vztahy pro vás začnou mít větší prioritu. Je možné, že se objeví problémy a menší hádky s vaším partnerem a vy budete muset tyto překážky překonávat. Možná se i na chvilku odloučíte, ale oběma vám to prospěje a nakonec se dočkáte usmíření a lásky. Vše se bude dít ku prospěchu a ve výsledku vás to posune oba o krok dál.

Vaše sportovní a umělecké výkony budou tento rok lepší, než kdy dříve. Zkuste si tedy nechat udělat permanentku do posilovny a také začněte navštěvovat například kurz hry na kytaru nebo malování, kde uspokojíte i svého tvořivého ducha

Konec roku pro vás bude příjemný a pohodový. Všechnu práci jste stihli včas odevzdat, proto se můžete soustředit na zábavu a zimní radovánky. Nezapomínejte se dopovat vitamíny a odpočívat, jelikož sychravé počasí je prakticky živnou půdou pro bacily.