Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Partnerství je spojení dvou lidí, kteří si navzájem rozumí. Rádi spolu sdílejí zážitky, myšlenky, sny a budují společné plány. Vytvářejí tak vztah. Známé rčení říká, že „ve dvou se to lépe táhne“ a má pravdu. Kdyby byl člověk sám, s kým by se podělil o radostné chvíle, které prožívá? S kým by se podělil o bolesti a problémy, které ho trápí? Prostě a jednoduše, mít někoho, na koho se můžeme obrátit, je velký dar a měli bychom si toho vážit.

Partnerský horoskop

Partnerský horoskop spojuje dvanáct znamení  zvěrokruhu, která se dělí podle jednotlivých živlů- jedná se o ohnivá, vodní, zemská a vzdušná znamení. Všechna si k sobě mohou najít cestu, jedna je možná více trnitá, druhá méně, třetí je naprosto ideální.

Ohnivému znamení vládnou Beran, Lev a Střelec, ochlazováni vodou jsou Ryby, Rak a Štír. Pevně na Zemi stojí Býk, Panna a Kozoroh, kdežto neustále v oblacích jsou Blíženci, Váhy a Vodnář.

Říká se, že protiklady se přitahují, ale ne vždy to může být pravda. Vezmeme si spojení ohně a vody. Voda oheň uháší, stejně tak může Ryba zkrotit vášnivého Lva, ale to mu jde proti srsti, toto partnerství tedy nemá příliš slibnou budoucnost. Naopak Vzduch rozdmýchává oheň. Proto se například k Beranovi ideálně hodí Blíženec, který má pro něj porozumění.

V partnerském horoskopu obecně platí, že stejné živly se přitahují a rozumějí si nejvíc. I zde však můžeme nalézt výjimky. Například takové spojení dvou ohňů- Lva a Lva- vyvolává jiskry. Takové jiskry mohou ale natropit pořádnou neplechu. Kdežto spojení Raka s Rakem je velmi poklidné a přátelské, navzájem si rozumí, proto je nemůže nic překvapit.

Ohnivá znamení si nejlépe rozumí se vzdušnými znameními nebo také sama se sebou, ovšem tady je riziko dvou extrémů- buď se budou vzájemně milovat, nebo nenávidět. Vodní znamení mají pochopení pro zemská. Jejich vztah je plný vášně, ale také harmonie. Vzdušná znamení si budou rozumět nejvíce mezi sebou. Mají si toho tolik co říct, nejraději by svůj život prožili ve své vysněné fantazii a jsou to rození optimisté.

Ať už jste si našli protějšek v jakémkoliv živlu,  třeba i v tom, který se k sobě zrovna dvakrát nehodí, nezoufejte! Každá skála se dá zlomit, každý břeh se dá dobýt. Záleží jen na vaší síle a trpělivosti. Pokud to opravdu chcete, cesta je vám otevřená. Ve vztahu je důležité porozumění, proto naslouchejte svému partnerovi, leccos se můžete dozvědět či přiučit a mohlo by to být pro vás inspirací.

 

Partnerský horoskop