Panna Horoskop 2023

Horoskop 2023 Pannám přináší mnoho příležitostí k objevení jejich dlouho hledané vášně. Zrozencům tohoto zemského znamení totiž dělá problém u něčeho delší dobu vydržet. Rok 2023 s sebou nese dávku vytrvalosti a disciplíny, proto by se měly Panny chopit této příležitosti a využít ji naplno.

Se vstupem do nového roku se mohou Panny těšit na plno dobrých nápadů v práci a následně kladné reakce od okolí. Nastartují se změny ve vašem životě a vy tak můžete pocítit tlak na sebe samé, což vám může způsobit bolesti hlavy a zbytečný stres. Proto bude nejlepší, když se na chvilku zastavíte a srovnáte si priority. Udělejte si doma pořádek, vyházejte staré nepotřebné věci, ať jste připraveni na novou éru.

V první polovině roku najdete vyžití ve své práci. Probudí se vaše intelektuální stránka a zájem o sebevzdělávání ve vašem oboru. Naskytne se vám mnoho příležitostí ke vzdělávání formou různých webinářů a díky tomu poznáte spoustu nových kolegů z oboru. Nezapomínejte ale ani na své kamarády a partnera, společnost vašich nejbližších rozproudí i vaši citovou stránku.

Co se týká vztahů, projeví se síla postavení Venuše a přinese s sebou touhu po harmonii s vašimi nejbližšími. V lásce se vám bude převážně dařit. Snadno se vám bude rozeznávat, zda jste narazili na toho správného člověka a zda má cenu s ním budovat vážnější vztah. Pokud již máte stálého partnera, můžete se těšit na velké plánování společné budoucnosti.

Na podzim vás přepadnou stavy úzkosti a budete citově zranitelnější. Stane se pro vás složitější jednat s čistou hlavou a můžete čekat i nějakou menší zradu. V tomto období se více ponoříte sami do sebe a zatoužíte po psychickém i fyzickém uvolnění. K tomuto uvolnění a vypořádání se s napětím by vám měla pomoct yoga, proto se ji nebojte vyzkoušet.

Rok 2023 zakončíte spokojeni, plni nových zážitků a nabytých vědomostí.Vaši přátele i rodina na vás budou pyšní a ocení vás. Krásné zimní večery si můžete užívat u filmu s partnerem nebo i sami s dobrým vínem a knížkou v ruce.