Štír Horoskop 2023

V nadcházejícím roce 2023 se představitelům tohoto vodního znamení znásobí jejich přirozená sebejistota a silná vůle, což jim pomůže k dosažení velkých cílů, které jsou pro ně životně důležité. Ať už se rozhodnou pro cokoliv, nic nebude překážkou. Avšak horoskop 2023 Štíry varuje před přílišnou touhou pronikat vždy až k samému jádru věcí. Mohlo by je to zdržet a zaseknout na místě.

Do nového roku vstoupíte s vysokou dávkou kuráže a píle. Vaši nadřízení od vás budou očekávat maximální nasazení a stále lepší výkony, ale vám práce půjde od ruky. Postupně se vám budou skládat vaše cíle a odhodláte se pro jejich dosažení udělat maximum. Setkáte se ale s občasnými pichlavými narážkami od okolí a možná se i dostanete do ostřejší výměny názorů.

V první polovině roku můžete očekávat velmi nabitý program. V tomto období také budete náchylnější ke zdravotním problémům. Může vás skolit nějaké nachlazení nebo problémy s krční páteří. V tomto období si na vás také vzpomenou staří známí a pozvou vás na grilovačku nebo na výlet. Neodmítejte, kontakt s kamarády vám pomůže vyčistit hlavu.

V druhé polovině roku vás přepadne únava a přepracování a přijde na řadu zasloužený klid a oddech. V tomto období se stanete zároveň citově zranitelnějšími a můžete se dostat do situace, kdy budete uzavření do sebe a nebudete vnímat okolí. Nebuďte ale smutní a berte to pozitivně, i taková fáze života se dá využít ve váš prospěch. Kdy jindy máte možnost se rozmazlovat dobrým jídlem a podívat se na celou sérii oblíbeného seriálu.

Postavením Marsu ve znamení Štíra se ve vás začnou probouzet žárlivé sklony. Vás partner si v průběhu tohoto roku najde novou zábavu a přátele, proto možná pocítíte nejistotu a strach. Buďte v tomto ohledu obezřetní, váš partner ocení více vaši starostlivost a podporu, než žárlivé scény.

Ke konci roku si urovnáte své emoce a dostane se do větší psychické pohody. Pocítíte spokojenost ohledně dosažených cílů a soužití se svými blízkými. Nechte svou energii jen proudit a užívejte si každého intimního okamžiku se svým partnerem.