Střelec červenec Horoskop 2020

cílevědomý a energický, plný touhy a snahy 

Kvůli vlivu Saturnu mohou být v červenci střelci zatvrzelí a budou se nejspíše za každou cenu snažit udržet tradiční představy o světě. Ty se budete snažit aplikovat na své potomky, a to by mohlo znamenat problémy. Mohou mít pocit, že se jim vměšujete do života a tím pádem by na vás mohli snadno zanevřít.
V pracovním i osobním životě budete velice systematičtí. Díky tomu můžete zjistit, že úspěch není tak daleko, jak se mohlo na první pohled zdát a vaše úsilí se znásobí.

Uvažujete o změně zaměstnání? Horoskop naznačuje, že právě červenec je ideální dobou na to, abyste se začali dívat po nějaké lepší pozici. Pokud vás vaše současná práce nenaplňuje, nemá pro vás smysl v ní zůstávat, ať už si vyděláte jakékoli peníze. Střelec pochopí, že vše není jen o materiálním zabezpečení, ale především o klidu na duši. Nadměrně stresující prostředí si na lidském těle vybírá obrovskou daň a než si najdete něco nového, zkuste s dosavadní prací alespoň zvolnit.

Střelec srpen >>


Slunce v Raku
20.6.23:27 - 22.7.10:24
d
20.6.
Slunce ve Lvu
22.7.11:24 - 22.8.17:31
e
22.7.

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle. Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky. Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané. Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými. Bezpečné prostředí naleznete v lásce, ve vztahu či v rodině. Zde se také budete moci seberealizovat lépe. Provázet vás v tomto období bude zpravidla také bujná fantazie.

Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností. Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly. V této pozici se navíc budete cítit dobře, a budete tak působit i na ostatní zúčastněné. Pociťovat můžete také touhu po bohatství, ať už materiálním či duševním. Každopádně tohle všehcno vás teď žene kupředu zase o krok blíže k plnení svých cílů.

Venuše v Blížencích
3.4.19:00 - 7.8.17:07
c
3.4.

V tomto odbobí dlouho nepostojíte na jednom místě. Láká vás cestování, nové zážitky, společnost a flirt. Na ostatní možná v důsledku vašeho chování budete působit v extrémních případech i jako povrchní. V lásce se zřejmě jen těžko v tomto období budete chtít omezit pouze na jednoho partnera. V případě stálých vztahů pak budete spokojeni pouze, pokud vám partner bude poskytovat dostatek zajímavých podnětů. 

Merkur v Raku
28.5.19:54 - 5.8.05:20
d
28.5.

V těchto dnech můžete mít příjem i předávání informací poněkud zkreslen emocemi. A to zcela podvědomně a automaticky. Brát si ale řeči příliš osobně může být spíše nevýhodou. Snažte se zaměřit spíše na fakta. Vaší výhodou bude to, že jako společník, partner či jen posluchač dokážete být velmi empatičtí. Lidé se ve vaší společnosti budou cítit dobře.

Mars v Beranu
28.6.03:31 - 6.1.23:01
a
28.6.

V tomto období nebudete mít problém pohotově jednat, navíc budete zřejmě oplývat i vysokým vůdčím potenciálem. To z vás jednak dělá skvělé adepty na vedoucí pozice,ale také velmi vytrvalé a cílevědomé v otázkách lásky. Vaší přímočarostí a energií dokážete získat to, po čem toužíte. Pozor však na stresové situace, zde přijdou tendence chovat se neuváženě až drze.