Ryby Horoskop 2023

Zrozenci tohoto vodního znamení se vyznačují tím, že mají velkou fantazii a vysoké cíle. Avšak jejich slabou stránkou je malé odhodlání a nízké sebevědomí. Rok 2023 si ale pro Ryby připravil kariérní výzvu, kde budou moci využít sílu a odhodlání, kterou jim nabídne příchod nového roku.
V první polovině roku se budete cítit trochu nejistě díky vysoké míře energie, kterou přináší horoskop 2023 Rybám. Naskytne se vám příležitost začít novou kariéru, kde překonáte svůj nedostatek odvahy a půjdete si tvrdě za svým. Nebojte se také pustit do změn, které plánujete již delší dobu - vymalujte si byt nebo se klidně odhodlejte k nějaké menší rekonstrukci.
V jarních měsících budete překypovat převážně psychickou pohodou. Jelikož se vám kreativní nápady přímo posypou z rukávu, ohromíte nejen své kolegy v práci, ale i své přátele. Můžete se těšit na nemalý finanční obnos a nabídku pracovního výjezdu do zahraničí. Možná také v tomto období potkáte i svou spřízněnou duši.
V druhé polovině roku začne převažovat síla Saturnu ve znamení Ryb, a proto horoskop varuje představitele tohoto citlivého znamení před citovou zranitelností. V tomto období se totiž můžete cítit uzavření sami do sebe, dostaví se také migrény, výčitky svědomí a možná se objeví i nějaké zdravotní problémy psychického původu. Toto období využijte tak, abyste si odpočinuli. Proto zvolněte tempo, podívejte se na nějaký pěkný film, nebo si zameditujte.
Co se týká vztahů, vaše city budou v tomto roce hluboké a prožijete každý okamžik velmi intenzivně. Něha a empatie se stanou vašimi silnými stránkami, proto bude pro okolí radost trávit s vámi čas. Zejména na přelomu léta a podzimu vás však mohou přepadnout rozporuplné pocity a začne se projevovat vaše bezbrannost. Proto si nad sebou držte ochranný štít a dejte si vždy čas na rozmyšlenou.
Poslední měsíce roku 2023 budou již veselejší. Zase se vám vrátí chuť do života a budete si užívat chvilky strávené s přáteli a rodinou. Budete se těšit z úspěchů, které se vám tento rok zadařily. Možná se dočkáte i zaslouženého povýšení či uznání.