Střelec Horoskop 2023

Pro zástupce tohoto ohnivého znamení se rok 2023 ponese v duchu vztahů. Pokud máte pocit, že se vám ve vztazích minulé roky příliš nedařilo, nezoufejte. Není všem dnům konec a postavení planet tento rok přímo vybízí k práci na vztazích k ostatním i sobě samým. Horoskop 2023 Střelcům předpovídá velké změny, takže je zde velká pravděpodobnost, že se na ně konečně usměje štěstí a vše se obrátí k lepšímu.

Do roku 2023 vstoupíte s velkým odhodláním pracovat především na sobě. Začnete se na sebe dívat jinak a své myšlenky začnete ubírat tím správným směrem. Nastartujete změny, ke kterým jste se dlouhé měsíce nemohli dokopat. Toto období vám přímo nahrává v této oblasti do karet, proto zkuste změnit účes a oživit šatník, nebo se začněte lépe stravovat.

V první polovině roku budete prahnout po společnosti lidí a budete otevření novým zkušenostem. V tomto období budete velmi empatičtí, proto se stanete oblíbenými mezi známými a navázat nové vztahy pro vás bude hračka. Očekávejte tedy, že po vás začne někdo nový toužit a možná to bude právě vaše spřízněná duše.

Pozitivní energie se stane vaší hnací silou a znásobí váš optimismus. Budete mít chuť překonávat výzvy a bude se ve vás probouzet touha po soutěžení. Práce vám půjde od ruky, a proto budete mít spoustu času i na své záliby. Nebojte se vyzkoušet klidně nějaký nový sport, kde na vás čeká spousta nových kamarádů.

Ke konci roku se vlivem postavení Marsu začne probouzet ohnivý živel ve všech Střelcích a s ním touha po vášni a dobrodružství. Zatoužíte překonat váš největší strach - ať už máte strach z výšek nebo ze samoty. Proto seberte odvahu, kterou vám toto období přináší a běžte tomu napřed. Díky tomu, že překonáte sami sebe, zažijete pořádné dobrodružství.

Koncem roku 2023 na vás čekají nevyřešené otázky ohledně vaší kariéry. Ale nebude to nic závažného, jen se nadechněte a promyslete si svá rozhodnutí pečlivě. Nevyhýbejte se ani rodinným návštěvám, určitě předčí vaše očekávání. Poslední chvilky tohoto roku budou plné harmonie a klidu.