Vodnář červen Horoskop 2022

Oduševnělý a romantický se smyslem pro experimentování

V červnu Vodnáři pocítí osvobození. Konečně se vám podaří oprostit od minulosti a budete jen plynout. Vás neotřelý smysl pro humor přiláká pozornost spousty nových lidí a zároveň svým sexappealem ohromíte i opačné pohlaví. Zkrátka v tomto měsíci budete schopni ve společnosti docílit prakticky všeho. Budete mít však sklony toho zneužívat a to by nebylo fér vůči ostatním, mohli byste totiž někoho i zranit. Užívejte si, ale stále si držte určitou míru rozvahy, jinak se velmi snadno dostanete do problému, ze kterého se nebudete umět dostat ven.

Červen bude pro vodnáře obdobím večírků a zábavy. Vaše spontánnost vám nedovolí nic dopředu naplánovat a o to si více tyto akce užijete. Budete mezi ostatními jako nezřízená střela. V takovém případě zažijete spoustu dobrodružství. Pokud se vás ale někdo bude snažit brzdit, povede to téměř nevyhnutelně ke konfliktu.
Díky tomuto rozpoložení budete po celý měsíc velice bezstarostní a nenecháte se rozhodit žádnými obavami z budoucnosti, nebo uvažováním nad minulostí. Dávejte si ale pozor, aby se na vás odkládané povinnosti později nesesypaly všechny najednou.

<< Vodnář květen


Slunce v Blížencích
21.5.03:09 - 21.6.11:01
c
21.5.
Slunce v Raku
21.6.12:01 - 22.7.21:55
d
21.6.

V tomto období vám zřejmě nebude dopřáno příliš klidu. Touha po nových informacích, kterou zřejmě budete velmi neodkladně pociťovat, vás bude hnát stále kupředu. Ve společnosti budete působit - ve snaze rozšířit své vědomosti co nejvíce - velmi komunikativně, zpravidla i intelektuálně, a v extrému pak až povrchně. Nové znalosti a dovednosti vám každopádně budou pomáhat ve vaší seberealizaci, proto se nemusíte bát věnovat nyní čas vzdělání třeba i na úkor vztahů.

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle. Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky. Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané. Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými. Bezpečné prostředí naleznete v lásce, ve vztahu či v rodině. Zde se také budete moci seberealizovat lépe. Provázet vás v tomto období bude zpravidla také bujná fantazie.

Venuše v Býku
28.5.16:34 - 23.6.02:22
b
28.5.
Venuše v Blížencích
23.6.03:22 - 18.7.03:17
c
23.6.

Toto období pro vás bude velmi intenzivní. Vaše smysly budou doslova ve střehu, a tak budete každý okamžik velmi prožívat. To platí především co se vztahů a lásky týče, ale také například pro kulturní zážitky jako je divadlo či umění. Tendence klást příliš vysoké nároky na lidi ve svém okolí vám přijde přirozená, někdy se však může vymstít. Rozhodujte se raději obezřetně.

V tomto odbobí dlouho nepostojíte na jednom místě. Láká vás cestování, nové zážitky, společnost a flirt. Na ostatní možná v důsledku vašeho chování budete působit v extrémních případech i jako povrchní. V lásce se zřejmě jen těžko v tomto období budete chtít omezit pouze na jednoho partnera. V případě stálých vztahů pak budete spokojeni pouze, pokud vám partner bude poskytovat dostatek zajímavých podnětů. 

Merkur v Býku
23.5.03:21 - 13.6.17:08
b
23.5.
Merkur v Blížencích
13.6.18:08 - 5.7.08:12
c
13.6.

V tomto období se často setkáme s racionálním chováním a snahou zachovat si chladnou hlavu. Emoce jakoby se nás v rozhovoru pod vlivem Merkuru netýkaly. Naše komunikace je tak spíše pomalá a rozvážná – ale nadruhou stranu zase velmi srozumitelná. Díky své trpělivosti a vytrvalosti také v tomto období dokážete jakýkoliv úkon dotáhnout do zdárného konce.  Nic tak nebrání vašemu rozvoji.

V tomto období budete velmi verbálně zdatní, budete skvělým řečníkem. Nebude vám chybět ani slovní zásoba, ani sebevědomí. Navíc vaším přístupem, kdy nikomu nic nevnucujete, si dokážete získat mnoho posluchačů a dokážete je i ovlivnit. Vaše zájmy budou velmi rozmanité. Bavit vás bude cokoliv, čím si rozšířite své obzory a ukojíte svou touhu po vzdělávání.

Mars v Beranu
25.5.00:55 - 5.7.07:51
a
25.5.

V tomto období nebudete mít problém pohotově jednat, navíc budete zřejmě oplývat i vysokým vůdčím potenciálem. To z vás jednak dělá skvělé adepty na vedoucí pozice,ale také velmi vytrvalé a cílevědomé v otázkách lásky. Vaší přímočarostí a energií dokážete získat to, po čem toužíte. Pozor však na stresové situace, zde přijdou tendence chovat se neuváženě až drze.