Rak Horoskop 2023

Rok 2023 se ponese v duchu vztahů. Horoskop 2023 Rakům doporučuje soustředit svou energii hlavně na budování vztahů se svými blízkými a partnerem, protože se u nich projeví silné ochranářské sklony a touha po tvorbě domova. Horoskop 2023 ale Raky varuje před přílišnou důvěřivostí a následným zraněním. Bujná fantazie zástupců tohoto vodního znamení se v tomto roce znásobí, proto se mohou těšit také na spoustu dobrých nápadů, kterými ohromí jak své kolegy v práci, tak své nejbližší. Zároveň se v nich probudí i ctižádost, díky které dosáhnou skvělých výsledků ve sportovních aktivitách.

Vstup do nového roku bude poklidný a harmonický. Srovnáte si své prirority a začnete více vyhledávat lidský kontakt. Společné aktivity s vaším partnerem vás více sblíží a zároveň potkáte i nové kamarády, se kterými bude konverzace a čas jenom plynout. Také získáte motivaci ke cvičení a pořádně na sobě zapracujete.

Na jaře se vaše smysly začnou probouzet a vaše fantazie vám nedá spát. V tomto období se vám bude dařit i po pracovní stránce, jelikož se snadno nadchnete pro cokoliv a zároveň se s vámi bude skvěle komunikovat a spolupracovat. Držte se tohoto naladění, na obzoru se totiž rýsuje ocenění nebo dokonce povýšení v práci.

Vztahům budete tento rok přikládat velkou váhu. Postavením Marsu se u vás zesílí touha po kvalitním fungujícím vztahu, což vás doslova pohltí a pokud nemáte stálého partnera, tento rok budete mít šťastnou ruku na výběr toho pravého. Co se týká vaší pozornosti a ochranářství, rozhodně to nebude na škodu a vás partner to ocení. Jelikož se ale také projeví perfekcionismus a velká náladovost, občas se dostanete do sporu.

Na podzim na vás dolehne pochmurná nálada a padne na vás splín. Jelikož budete velmi důvěřiví a citliví, snadno vás rozhází kdejaké nedorozumění, kterých můžete v tomto období očekávat vícero. Možná vás skolí i lehčí nachlazení, proto se dopujte vitamíny a držte se v teple.

Koncem roku se projeví síla Venuše a začnou se před vámi otevírat témata, která jsou pro vás zpravidla tabu. Proto se můžete těšit na velmi zajímavé konverzace se svými přáteli a nové poznatky. Tento čas strávíte v okruhu rodiny a užijete si s nimi spoustu zábavy.