Lev Horoskop 2023

V roce 2023 budou Lvi přímo oplývat sebevědomím a silným duševním zdravím. Ať se pustí do čehokoliv, dosáhnou toho, co si zamanou. Jejich touha stát se středem pozornosti bude minimálně v první polovině roku naplněna, protože budou vystupovat jako hotoví profesionálové a půjdou příkladem ostatním. Horoskop 2023 Lvům ale doporučuje zachovat určitou míru sebekritiky. Nadměrným sebevědomím mohou navenek působit až namyšleně.

Do nového roku 2023 vykročí Lvi tou správnou nohou. Plnění vašich cílů vám půjde přirozeně a bez většího úsilí. Budete tak namotivovaní do práce, že můžete občas působit roztěkaně a panovačně, což není vůbec dobré, pokud máte na starosti tým lidí. Proto si udržte zdravou úroveň motivace, mějte disciplínu, ale nepřehánějte to.

V první polovině roku zatoužíte také po fyzickém vybití. Vaše tělo bude schopné podávat výkony za dva, což můžete zúročit v míčových hrách se svými kamarády. Avšak v tomto období se začnou trochu ozývat zdravotní problémy související s trávením. Proto si zkuste občas zdravěji navařit, nebo navštívit restauraci, kde vám uvaří něco energeticky hodnotného a vyhýbejte se dráždivým pokrmům.

Postavením Marsu se ve vás probudí tvořivá síla a sexuální energie. Budete prahnout po vášni a fyzickém kontaktu, proto se můžete těšit na pořádné vyžití v této oblasti. Čeká na vás totiž velké sexuální dobrodružství. Vaše kreativita se projeví hlavně v práci, kde budete ohromovat svými skvělými nápady, díky kterým možná dosáhnete očekávaného povýšení. Co se týká milostných vztahů, můžete se těšit na příjemné romantické chvilky. Pokud nejste zamilovaní, právě v tomto období máte největší šanci seznámit se s někým novým.

Na podzim se pomalu začnete potýkat s únavou. Možná vás přepadnou i výčitky svědomí, které vám nedají spát. Vaše tělo si také začne říkat o lepší denní režim a více respektu. Proto si zajděte s partnerem do wellness nebo třeba na dovolenou k moři.

Rok 2023 zakončíte oslavou svých úspěchů. Budete sice plní motivace rozvíjet své schopnosti nadále, avšak právě v tomto období se u vás projeví potřeba duševního klidu. Proto si dopřejte klid a pohodu se svými nejbližšími a nikam se nežeňte.