Blíženci Horoskop 2023

Rok 2023 Blížencům přinese spoustu změn především v kariérním životě. Budou sršet energií, která jim dopomůže k dosažení vytyčených cílů. Horoskop 2023 Blížencům doporučuje chopit se každé příležitosti ke vzdělávání se, jelikož jejich paměť a schopnost se učit bude v tomto roce jejich silnou stránkou. Měli by si však dát pozor na přílišnou roztěkanost a nestálost, která se projeví hlavně ve vztazích.

Již na začátku roku se projeví síla Marsu v Blížencích, což zapříčiní váš zájem trávit čas především sebevzděláváním. Najdete zalíbení v četbě a zdokonalování se ve věcech, které vás zajímají. Jelikož vám učení půjde samo, velmi rychle se dostanete na vámi vysněné pracovní místo a zároveň dostanete příležitost vycestovat a zdokonalit se v cizím jazyce.

V první polovině roku se z vás stanou sebevědomí jedinci a převezmete kontrolu nad svým životem. Nebudete mít strach říct svůj vlastní názor mezi přáteli ani v práci a stanou se z vás oblíbenci v rámci společenských akcí. V tomto období najdete vyžití ve skupinových sportovních aktivitách, díky kterým získáte spoustu nových přátel. Také se vám výrazně zlepší vaše fyzická kondice a vyzařování, čímž začnete oslňovat i okolí.

Ve vztazích však budete tento rok velmi nestálí. Budete se cítit volní a nebudete se příliš vázat. Sice o vás bude mít spousta lidí zájem, ale vy si budete spíše jen užívat. Hlavně v letním období pocítíte potřebu úplné nezávislosti a zatoužíte po sexuálním dobrodružství. Mějte se ale na pozoru, jelikož přílišná nezávislost vás může zaslepit a vy se tak uzavřete příležitosti poznat někoho, s kým byste v budoucnu mohli najít společnou cestu.

Na podzim pocítíte potřebu být chvíli sami a srovnat si myšlenky. Budou vás pronásledovat výčitky svědomí a možná vás překvapí i kašel a rýma. Fyzicky budete oslabení, ale zároveň se u vás projeví umělecké sklony. Proto můžete tento čas využít ve vlastní prospěch a naučte se hrát na nějaký hudební nástroj, nebo si kreativně vymalujte byt.

Konec roku pro vás bude pozitivně laděný. Žádné resty na vás nečekají, proto budete mít čas a prostor relaxovat. Naskytne se spousta příležitostí potkat se s příbuznými, které jste dlouho neviděli, a prožití vánočních svátků bude převážně poklidné.