Beran Horoskop 2023

Pro Berany bude rok 2023 transformační v mnoha směrech. Jejich silnou stránkou bude především velká sebedůvěra a schopnost argumentovat. Proto se jim bude velmi dařit v kariéře a budou tak schopni dosáhnout velkých úspěchů a velmi přívětivého finančního ohodnocení. Horoskop 2023 Beranům přinese spoustu výzev, které budou vybízet k využití obrovské dávky fyzické energie a odvahy. Zástupci tohoto ohnivého znamení se mohou těšit také na divoké zážitky spojené s cestováním a poznáváním nových lidí.

Do nového roku vstoupíte s jasnou vizí a vytyčenými cíli. Nebude vám chybět kuráž a bude pro vás naprosto přirozené říct svůj názor a stát si za ním. Dokonce se vyskytnou určité neshody s kolegy v práci, které vás nezastraší. Jelikož si svou sebejistotou získáte přízeň svého okolí, přijde velmi rychlý vzestup v kariéře. Také se díky svým neotřelým nápadům a důvěryhodnosti můžete dostat až na vedoucí pozici.

V jarním období pocítíte potřebu zapracovat na své fyzické kondici a zlepšit svou dosavadní stravu. To se projeví nejen na vašem tělesném zdraví, ale také na vaší náladě. Začnete zářit a přitáhnete si do života spoustu nových lidí, kteří s vámi budou sdílet vaše nadšení pro sport a cestování. Právě v těchto jarních měsících bude nejlepší doba naplánovat si cestu do exotiky.

V oblasti vztahů vás bude nejvíce ovlivňovat v jarních měsících postavení Venuše v Beranu.Vaše citové vnímání se znásobí a pokud máte již vážnou známost, je nejvyšší čas váš vztah posunout zase o krok dál. Nezoufejte, pokud nikoho zrovna nemáte. V tomto období máte totiž velkou šanci potkat někoho zajímavého v rámci vašich volnočasových aktivit. Netlačte ale na pilu, mohli byste toho druhého totiž velmi rychle odradit.

Na podzim se ustálíte ve svém životě, dotáhnete do konce rozpracované projekty a začnete se uzavírat sami do sebe. Projeví se u vás zájem o četbu knih a nadšení pro seberozvoj. V rámci transformace mohou vyjít na povrch různé komplexy a bloky, a vy se s nimi začnete v tomto období vypořádávat, což může vyvolat výkyvy nálad.

Koncem roku se ve vás probudí vaše romantická duše. Budete trávit čas se svým partnerem a zazáříte před ním svými kulinářskými schopnostmi. Také se můžete těšit na velmi hluboké a zajímavé konverzace se svými blízkými přáteli. Přelom roku strávíte v poklidu v teple domova.