Kozoroh Horoskop 2023

Kozorohům horoskop 2023 předpovídá překážky převážně v osobním životě, se kterými si toto zemské znamení bude muset poradit. Horoskop doporučuje přehodnotit své dosavadní priority a otevřít se novým věcem. Buďte připraveni, že pro vás tento rok může být převratným. Možná v sobě objevíte skrytý talent na věci, o kterých jste si doposud nechávali zdát. Postavení planet pomůže zástupcům tohoto znamení překonat jejich příliš realistický a materialistický pohled na svět a dodá jim dostatek mentální síly a fantazie.

Na začátku roku budete vyrovnaní a velmi sebejistí. Nenecháte se rozházet sebevětším problémem ani v práci, ani v osobním životě. V práci vám vše půjde jako po másle a vaši kolegové a podřízení k vám budou vzhlížet. Nenechte si však svou slávu stoupnout do hlavy, mohli byste si totiž znepřátelit své blízké.

První polovina roku bude pro Kozorohy klíčová. Zde se totiž budete muset rozhodnout, co je pro vás v životě důležité a co byste měli nechat už jít. Dostaví se převrat hlavně v oblasti vztahů. Půjde totiž především o otázku, zda má daný vztah smysl, nebo bude lepší se rozejít. Ačkoliv nebude jednoduché tuto životní fázi překonat, bude potřeba, abyste se k tomu postavili čelem a dívali se na to pozitivně.

Na podzim vám začne unikat okolní svět a ponoříte se do svého vlastního světa. Vaši přátelí se v tuto dobu nebudou chtít s vámi příliš vídat, což vám přinese spoustu volného času, který můžete věnovat sami sobě a ponoříte se do snění. V tomto se odkryje schopnost vidět věci více do hloubky a chápat souvislosti mezi nimi, a tím se nastartují změny ve vašich již zažitých postojích.

Po zdravotní stránce se budete cítit dobře. Dokonce si vyřešíte i nějaké zdravotní problémy, se kterými jste se již delší dobu potýkali. Čekají na vás výlety s přáteli a spousta sportovních aktivit v přírodě na čerstvém vzduchu. Také se projeví postavení Marsu, a proto se můžete těšit na spoustu nových sexuálních zážitků, jelikož potkáte někoho, s kým si budete v této oblasti výborně rozumět.

Konec roku pro vás bude harmonický. Opět se vrátíte do reality plni optimismu a budete se těšit z chvilek strávených s rodinou a přáteli. Budete mít zase chuť více pracovat sami na sobě a rozvíjet vztahy s vašimi blízkými.