Váhy Horoskop 2023

Zrozencům ve znamení Vah přináší rok 2023 spoustu zajímavých výzev týkajících se jejich pracovního života. Jelikož jsou Váhy od přírody ctižádostivé, bude tento rok jako dělaný pro jejich vyžití. Svou velkou ctižádost totiž uplatní hned v několika oblastech života. Horoskop 2023 Váhy však varuje, aby jednaly rozvážněji. Jak je známo, zástupci tohoto vzdušného znamení se vyznačují netrpělivostí, a proto by jejich lehkovážná rozhodnutí mohla být spíše na škodu.

Vstup do nového roku bude pro Váhy harmonický a poklidnější. Vaše chuť a pozitivní přístup k práci vám otevře nové možnosti. Zesílí se potřeba zaměřit se hlavně sami na sebe a vzdělávat se. Možná právě díky tomu nastartujete svou novou kariéru. Také se objeví ve vašem životě někdo, kdo bude na stejné vlně jako vy a začnete spolu možná i spolupracovat.

Postavení Saturnu vám přinese v první polovině roku nedůvěru v rady od okolí. Na tom ale není nic špatného, jelikož budete aspoň zodpovědnější a opatrnější. Vyskytnou se určité překážky, které budete muset sami vyřešit a stát si za svým rozhodnutím. Na obzoru se také rýsuje možné povýšení, nebo se vám dokonce naskytnou nové pracovní příležitosti.

Co se týká milostných vztahů, pocítíte spíše útlum. Bude vás naplňovat sebevzdělávání a práce. Nastavení vaší myslí bude spíše racionální, proto se vyplatí více investovat čas a energii do této oblasti, než do budování vztahů. Objeví se ve vás také umělecká kreativní duše, která zatouží po naplnění. Proto zkuste navštívit třeba kurzy tance, malování nebo zkuste lekce cizího jazyka. Uvidíte, že se budete cítit hned uvolněnější a nabitější.

Sychravé podzimní počasí ovlivní vaši náladu a můžete se občas utápět ve splínu a depresích. V tomto období ale můžete očekávat pozvání na výlet nebo do kina od kamarádů, tak je neodmítejte. Možná vás potrápí i nějaké zdravotní problémy spojené s močovými cestami. Dbejte tedy na pitný režim a chraňte se před prochladnutím.

Jelikož stihnete vše, co jste potřebovali a s dobrými výsledky, nemusíte se stresovat a dopřejte si klid a pohodu, které s sebou toto období přináší. S pocitem spokojenosti si můžete naplno užívat společnosti svého partnera nebo rodiny a načerpáte energii do dalšího roku.