Střelec Horoskop 2025

Rok 2025 bude pro Střelce významný v oblasti vztahů. Někdo z minulosti se bude snažit dostat zpět do vašeho života a vy budete muset čelit rozhodnutí, zda si zaslouží vaši důvěru. Střelci jsou obdařeni velkou dávkou optimismu, který však může vést k naivitě. Automaticky předpokládáte, že ostatní smýšlí stejně bezelstně jako vy, ale v tomto případě buďte ve střehu.

Leden bude měsícem změn, z předešlého roku si s sebou přinesete nějaké nedořešené záležitosti, ke kterým se budete muset vrátit a objevit pravé jádro problému. Až poté budete mít čistou hlavu a budete se moci plně soustředit na nové události. 

Na poli práce bude napjatá situace. Jupiter ve znamení Ryb bude působit na vaše nitro. Vaše myšlenky se budou uchylovat k rozvahám o kariéře. Budete hloubaví a možná dojde k přehodnocení některých názorů. Zejména přestanete řešit věci, které vás stále dokola vyváděly z míry, zkrátka získáte nadhled. Důležité je překonat strach z neznámého, jen tak se posunete dál.

Jaro 2025 bude Střelec prožívat velmi intenzivně. Budete muset prokázat velkou psychickou sílu. Ve vztazích si pro vás osud připravil obtížnou zkoušku. Ve vaší blízkosti se objeví někdo, kdo měl kdysi místo ve vašem srdci, avšak vaše cesty se rozdělily. Budete mít smíšené pocity a můžete se cítit zmatení a nejistí. Zmíněná osoba z vaší minulosti se bude snažit všemi možnými způsoby získat zpět vaši přízeň. Buďte opatrní a rozvážní. Střelec má tendenci vrhat se do věcí po hlavě, v tomto případě by se mu to ale mohlo vymstít.

Co se týče zdraví, buďte opatrní při sportovních aktivitách. Máte sklony ke zbrklosti a do věcí se rádi pouštíte po hlavě, vaše nepozornost by ale mohla mít neblahé následky. Vyhněte se raději extrémním sportům a zvolte raději bezpečnější alternativu.

Horoskop říká, že zimní měsíce strávíte aktivně. Možná si vyrazíte na hory, pořádně si zalyžovat, nebo se naopak vydáte do teplých krajin a uniknete tak stereotypu všedních dní. Každopádně budete prožívat spokojené období, což si po překonání všech úskalí roku 2025 skutečně zasloužíte.