Kozoroh Horoskop 2025

Kozorohův horoskop pro rok 2025 se bude točit hlavně kolem vztahů. Budete muset znovu čelit problému, který vás tížil v minulosti. Tentokrát ale dojde k jeho zdárnému vyřešení. Poučte se z předchozích chyb a nebojte se stát si za svým.

První polovinu roku stráví Jupiter ve znamení Ryb a to na vás bude mít uklidňující účinky. Budete velmi nápomocni svým blízkým. V tomto období přátelům posloužíte jako vrba. A díky otevřené mysli a neustálému proudu myšlenek budete také dobrým rádcem. Lépe vám bude v ústraní, ale pokuste se úplně neizolovat od okolního světa. Stejně tak, jak blízcí potřebují pomoc a radu od vás, ji vy můžete někdy potřebovat od nich.

V práci si dávejte pozor na to, abyste nevěnovali přílišnou pozornost pomluvám a drbům, které kolem kolují. Mohlo by vás to zbytečně rozptylovat od pracovních úkolů a snadno byste tak přišli o svou pozici. Čehož by hned využil někdo z kolegů, který si na vaše místo už dlouho dělá nároky. 

Kozoroh patří mezi znamení, která vyhledávají stabilní a kvalitní vztahy. Mají vysoké nároky, svůj protějšek si vybírají velmi pečlivě a jakmile ho najdou, dělají maximum pro to, aby si ho udrželi. Dejte si ale pozor, ať nejdete hlavou proti zdi. Někdy je třeba přehodnotit svá rozhodnutí a sundat růžové brýle. Lidé se mění i vy sami se postupem času formujete a pokud vám stávající vztah nic nepřináší, nebojte se udělat krok do neznáma. Ať už jde o partnerství či přátelství.

Začátkem léta budete řešit problém, který se vynoří z vaší minulosti. Bude to emotivní zážitek a nebudete to mít lehké. Problém se bude týkat rodinného života. Mysleli jste si, že jde o uzavřenou věc, ale z nějakého důvodu se vám vrátila do života. Nedělejte ukvapené závěry a nechte si dostatečný časový odstup. Hvězdy vám budou nakloněny a situaci definitivně vyřešíte.

Koncem roku horoskop doporučuje obzvlášť dbát na své zdraví. Budete vyčerpaní ze všech událostí roku 2025 a přirozeně tedy budete náchylnější k různým nemocem. A to hlavně sezónním. Držte se v teple a jezte dostatečné množství vitamínů. S tímto přístupem byste měli zbytek roku přečkat bez úhony.