Štír Horoskop 2024

Horoskop 2024 Štírům nabízí slibný rok, ve kterém si užijete mnoho výjimečných momentů. Rok bude ve znamení pokroku z hlediska práce, financí, osobního života i zdraví. Připravte se proto na spoustu změn. Úspěch nebude zadarmo a bude vyžadovat odhodlání. Štěstí vám však bude přát a můžete se dočkat kariérního postupu.

Od začátku roku do jara budete mít nutkání neustále pracovat a vaše mysl se nezastaví, dokud nepřijdete ke správnému řešení. Očekávejte příležitost v pracovním životě, které pomocí vaší houževnatosti využijete a zúročíte po zbytek roku. Studujícím Štírům se bude dařit obdobně a jejich pečlivá příprava přinese skvělé výsledky. Rodina a přátele vás v tomto období plně podpoří.

V létě se váš hladký postup v práci částečně zbrzdí. Nebojte se této fáze a využijte ji k péči o sebe a své blízké. Zvýší se vaše kreativita, intuice a emočně vyspějete. Načerpáte tak energii pro nadcházející období.

Druhá polovina roku uvolní energii v oblasti lásky a vztahů. Využijte ji ke zkoumání milostného života a užívejte si pozornosti, které se vám v tomto období dostane. Dávejte si však pozor na potencionálně nezdravé vztahy. V harmonickém soužití se objeví šance učinit další krok v podobě sňatku či založení rodiny.

Na podzim se Venuše přesune do Štíra. Toto silné spojení znamená přísun touhy po intenzivních a smysluplných zážitcích. Intimita pro vás bude zásadní a upřednostníte hlubokou romantiku před flirtem. Štíři ve vztahu budou mít nutkání vyřešit staré neshody a najít pravdu. I malé problémy vyplují na povrch. Proto může být toto období těžké ale i velice vášnivé.

Dalším významným tranzitem bude vstup Merkuru do vašeho znamení. Posílí se vaše zvídavost a nebudou vám stačit jen základní informace. Budete chtít diskutovat o kontroverzních tématech či konspiracích. Vaše mysl bude vstřebávat vše okolo vás a může se u vás objevit podezřívavost vůči druhým.

Na konci roku se poněkud bouřlivé období ovlivněné pohybem planet uklidní. Lépe si zorganizujete myšlenky a budete působit sebevědomě. S rozvahou budete hovořit o závažných tématech a strávíte čas dlouhými a zajímavými rozhovory se svým partnerem.