Lev Horoskop 2024

Pro vás, kdo jste narození ve znamení Lva, nový rok nabídne spokojenost v lásce, bohatství a postup v kariéře. Ve všech směrech Lvům horoskop 2024 slibuje velmi aktivní a úspěšný rok. V prvních měsících vás přestane bavit každodenní rutina a budete mít nutkání následovat své vášně. Vydáte se na cestu do zahraničí, začnete se opět věnovat svým koníčkům, založíte nový pracovní projekt nebo zkrátka rozšíříte svou mysl učením. Ať už si vyberete cokoliv, bude vás v tomto roce provázet štěstí.

V období jara budete čelit nesouhlasu svého okolí, a dokonce některých rodinných příslušníků, kteří budou považovat vaše plány za ztrátu času či peněz. Lvi jsou však ohnivé znamení plné sebevědomí, a proto se nenecháte negativní odezvou odradit. Vztahy s nejbližšími se nakonec posílí a problémy v práci, se kterými jste si nevěděli rady, snadno vyřešíte.

V létě vstoupí do vašeho znamení Venuše, která ovlivní oblast vztahů. Prožijete romantické a vášnivé chvíle. Ostatní budete přitahovat svým charisma a navážete nová přátelství. Pokud se však nacházíte v problematickém vztahu, připravte se na potencionální zármutek. I v harmonickém soužití můžete mít během tohoto období nutkání k žárlivosti.

V profesním životě se vám bude dařit velmi dobře. Za vaši práci se vám dostane uznání, a dokonce příležitosti k povýšení. Zachováte si pozitivní přístup i v ošemetných situacích a převezmete více zodpovědnosti, přičemž ukážete své vůdčí schopnosti. Nezapomeňte si po práci odpočinout, jelikož váš aktivní životní styl může časem vyvolat nervozitu a úzkost.

Během podzimu vás ovlivní zejména pohyb Merkuru. Ve společnosti budete ve svém živlu, budete chtít projevit své myšlenky a dát o sobě vědět. Své názory dokážete podat se stylem a elegancí. Pokud pracujete v oblasti marketingu nebo zkrátka chcete propagovat svůj nový projekt či nápad, je pro tyto snahy výhodné období. Avšak tváří v tvář kritice, můžete zaujmout tvrdohlavý postoj a na cokoliv jiného než chválu nebo souhlas reagovat přecitlivěle.

Koncem roku do vašeho znamení vstoupí Mars a přinese s sebou energii a kreativitu. Budete mít přesně definované ambice, které budete moct prezentovat s jistotou a osobitostí. Vaše idealistické myšlenky se působením Marsu ještě více posílí a budete hrdě hájit své zásady. Za vše, co jste za rok 2024 dokázali budete náležitě pyšní.