Střelec Horoskop 2016

Pod vládou největší planety sluneční soustavy - Jupiteru zrozenci tohoto znamení srší optimismem a vyznačují se rychlým a sebejistým rozhodováním. Podle hvězd však Střelec horoskop 2016 nebude mít vůbec jednoduchý. Zejména pak s koncem roku. Každopádně ale můžete očekávat úspěchy v kariéře, ve vztazích spíše pasivitu, než velké zvraty.

S novou energií vstoupíte hned do začátku roku 2016. Střelci, jako přirozená autorita, budou právě v tomto období vynikat v zaměstnání. Přátelským přístupem k nadřízeným i kolegům se zasloužíte minimálně o pochvalu. Na druhou stranu horoskop radí, že nesmíte polevit ani v přiměřené přísnosti. Spolupracovníci by si pak mohli myslet, že jim vše projde. Pozor dejte i na své zdraví.

Nezanedbávejte ani své přátele a rodinu, i když vás práce právě naplňuje. U partnera si takto můžete zadělat dokonce na nedůvěru. Stačí pár vstřícných kroků a problém snadno zažehnáte. Hádce se snažte vyhnout za každou cenu, měli byste pouze tendence vytahovat starší problémy, které teď nejsou aktuální. Myslete i na své tělo, sportujte.

Ve vašem okolí se v létě roku 2016 někdo octne v těžké životní situaci, nebuďte sobečtí, a i když máte hodně práce, podejte mu pomocnou ruku. Zanedlouho možná budete potřebovat pomoc sami. Teplé měsíce odstartují také touhu ve vašem intimním životě. Svobodní Střelci vyrazí na lov a budou velmi úspěšní. Čekají vás dlouhé noci plné vášně ale i romantiky. Zadané čeká obnovení harmonie a pohody. Po dovolené ve dvou budete krásně uvolnění a připravení do dalších náročných pracovních měsíců. V září máte podle horoskopu poslední šanci udělat se svou kariérou výrazné změny. Pokud jste se svým zaměstnáním nespokojení, je pravý čas to změnit.

Zlom přijde s říjnem. Horoskop prozrazuje, že v kariéře budete bojovat, abyste se udrželi na současné pozici. Podaří se vám udělat chybu, kterou za vás budou muset řešit jiní. Možná to bylo nepozorností, to už ale nevysvětlíte. Teď musíte veškerou svou pozornost soustředit na práci. Nenechte se ničím rušit. S koncem letoška se pak situace zklidní a vy se pak kolem Vánoc opět budete moci věnovat rodině, partnerovi i sami sobě. Osobnostně Střelce tento rok velmi posílil.

 

Napište námFacebook