Vodnář Horoskop 2024

Rok 2024 Vodnářům slibuje příchod významných změn, mnoho překážek ale i zdárný konec. Během roku neztratíte naději, a nakonec dosáhnete vytoužených cílů.

Ve společnosti budete působit přátelsky a chápavě. Nicméně uvnitř si zachováte své vlastní přesvědčení, bez ohledu na názory ostatních. Velmi oceníte důvěru a pochopení od svých blízkých. Mars, který dlí ve Vodnáři již od února posiluje vaše morální přesvědčení, a nespravedlnost či zradu nikomu neodpustíte.

Venuše se na jaře přesune do Vodnáře a vy strávíte více času s přáteli. Láska a přátelství pro vás nebudou mít jasné hranice. Vzniká šance, že pocítíte romantické city k někomu z řad svých přátel a známých. Pokud jste ve vztahu, toto období prohloubí vaši vzájemnou intimitu a opět naleznete společné zájmy. Budete však vyžadovat velkou dávku svobody a ve svazujícím vztahu můžete dospět k názoru, že je vám lépe samostatně.

V letních měsících budete vystaveni výzvám, které díky vašemu pozitivnímu pohledu na svět a neotřelým nápadům překonáte. Chyby využijete k růstu a v pracovním životě se posunete dál o poznání rychleji.

Během podzimu ovládne energii pohyb Jupitera, který vyvolá zásadní otázky, které si budete nuceni zodpovědět. Následkem toho za sebou necháte stránky života, které vám již neslouží. Pohlédnete na svět z nové perspektivy a nastolíte pozitivní změny.

V pracovním životě Vodnářům horoskop 2024 předpovídá nelehký rok se šťastným koncem. Váš neobvyklý životní styl a pracovní rozhodnutí se setkají s nepochopením ze strany rodinných příslušníků, kteří vaše cíle budou považovat za ztrátu času. Počáteční neúspěch vám nepřinese uznání ani finanční odměnu, kterou si zasloužíte. Vy se ale odradit nenecháte a využijete všech nezdarů ve svůj prospěch. Největší oporou vám bude podobně smýšlející partner či přátelé.

Na konci roku se dočkáte pokroku, posíleného pohybem Pluta, který ukončí starou a započne novou fázi ve vašem životě. Dostanete se k dělící lince mezi úspěchem a dosavadní prací, která k němu vedla. Poslední týdny roku prožijete v blízkosti svých nejdražších a s dobrými vyhlídkami do budoucna.