Ryby Horoskop 2024

Horoskop 2024 nabádá Ryby k ostražitosti zejména v oblasti vztahů. Jako zrozenci vodního znamení jste přirozeně naladěni na emoce ostatních, což můžete využít k budování nových i dosavadních vztahů, může vám to ale přinést i problémy v podobě přecitlivělosti a neschopnosti se otevřít. V oblastí práce a financí se vám povede velmi dobře, ale během roku mohou přijít i neočekávané výdaje.

V prvních měsících se vaše mysl otevře novým možnostem a informacím. Budete přemítat o hlubokých otázkách, které jen stěží dokážete vysvětlit pomocí slov. Uvidíte vše nanovo a pochopíte to, čemu jste dříve porozumět nedokázali. Proto si snáze poradíte s řešením dosavadních problémů. Dejte si však pozor na neshody v milostném životě, které v tomto období mohou nastat.

Jaro bude pod vedením ohnivého Marsu, který dodá potřebnou energii k zásadním činům, přičemž si dokážete zachovat jemné způsoby. Zvýší se vaše kreativita a bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Pokud si v tomto období určíte cíl, vliv Marsu vám jej pomůže splnit.

S příchodem léta ucítíte vlnu smyslnosti a vášně. Budete přitahovat potencionální romantická setkání, ze kterých vzejde nový vztah. Pozornosti se vám dostane i ze strany kolegů, kteří ocení vaši pomoc a navážete tak nová přátelství. Přestože je toto období nakloněno vztahům pozitivně, nepodléhejte přehnané důvěřivosti.

V druhé polovině roku Ryby naplní energií jejich vládnoucí planeta Neptun. Ponoříte se do osobního života a také do svého nitra. Začnete budovat nový vztah či změníte ten dosavadní. Na povrch vyplují zásadní otázky spolu s nejtemnějšími obavami a největšími nadějemi. Ve správný čas budete schopni přijmout veškerou pravdu v rámci osobního života ale i z nejhlubších částí vlastní duše.

Ryby jsou známé svou intuicí a kreativitou, které jim dobře poslouží, pokud se rozhodnou věnovat čas tvůrčí činnosti nebo duchovním tématům. Touhu po poznání ukojí i cestou do zahraničí, kde se setkají s odlišnou kulturou a způsobem života. Ochota zkoumat nové způsoby se projeví i v pracovním životě, ve kterém přehodnotíte cíle, které se nakonec rozhodnete zrealizovat.

Jak se rok chýlí ke konci uvědomíte si, jak je důležité zůstat věrní sami sobě a oceníte vše, co jste díky svým instinktům během roku dokázali.