Střelec Horoskop 2024

Na základě horoskopu 2024 na Střelce čeká rok plný dobrodružství. Jakožto znamení, které vždy hledí vpřed, budete posouvat hranice a překračovat průměrnost. V tomto roce se vám vyplatí riskovat a veškeré vaše snahy příznivě ovlivní váš život.

Rok začne třaskavě vlivem Marsu, který vám přinese nárůst energie a sebevědomí. Budete mít nutkání vše od základů změnit, což se týká i vašeho osobního života. Příliš svazující vztah snesete jen velmi těžko. I nadále však oceníte poctivost a důvěru ze strany partnera. Toto období ponouká k činům, čehož můžete využít, pokud plánujete pracovní projekt nebo cestu do zahraničí.

Jaro bude obdobím posilující vášeň. Střelci si mohou všimnou své zvýšené atraktivity a snadno navážou nové kontakty. Vysněný protějšek můžete nalézt skrze společné zájmy během rozhovoru nebo při sportu. Dávejte si však pozor na impulzivní vyjadřování. Snadno zapomenete ověřovat fakta a kontrolovat svá slova.

V letních měsících je ideální čas zvolnit. Budete mít větší smysl pro zodpovědnost a popřemýšlíte o svých cílech. Budete se zabývat globálními problémy nebo těžkostmi, které trápí vaše okolí či komunitu.

Nutkání pozitivně ovlivnit svět vás neopustí ani během podzimu. Pokud naleznete aktivitu, která je v souladu s vašimi hodnotami dostane se vám štěstí a naplnění. Radost vám proto učiní dobrovolnická činnost nebo možnost pomoci rodině a kolegům. Váš pozitivní přístup a obětavost vám přinese neočekávané výsledky a příležitosti v pracovním i osobním životě.

V oblasti práce a kariéry budete mít slibný rok s energickým začátkem, který vám pomůže podniknout první odvážné kroky směrem k vaším cílům. Přirozeně proaktivní Střelci mohou tento rok významně ovlivnit obor svého působení. Během roku nenarazíte na žádné významné problémy a budete volným tempem postupovat vpřed. Můžete se však dostat do vnitřního konfliktu, pokud se nacházíte v práci, která se neshoduje s vašimi principy.

Konec roku prožijete naplněni optimismem a klidem. Budete spokojeni se svou dosavadní cestou, ale ještě více příležitostí spatříte v budoucnosti. I nadále se budete realizovat a růst, s čímž vám nejvíce pomou stabilní základy, v podobě partnera či rodiny.