Beran - Štír | Partnerský horoskop

Tato kombinace představuje dynamickou smršť. Jedná se o silná znamení, protiklad ohně a vody. Manipulativní štír má tendenci svého beránka vlastnit, tvrdohlavý beran se zase jen tak nedá. Ač se na první pohled zdá, že se tato znamení k sobě vůbec nehodí, opak je pravdou. Obzvlášť v sexuální oblasti si velice rozumí. Jejich vášeň je silná a erotický náboj dodává milování nevšední zážitek. Občas proběhne ostrý střet názorů, avšak beran dokáže svého štíra podržet, když je třeba.

Těmto znamením bohužel není dopřán dlouhodobý a poklidný, vážný vztah, jelikož oba jsou zvyklí rychle jednat a jsou v neustálém neklidu. Jedná se spíše o vášnivý, ale krátkodobý románek, který si dokáží společně vychutnat.

živel:   Beran=oheň   X   Štír=voda

Jedná se zvláštní kombinaci protikladů, což však ne vždy musí být špatně. Pokud tito jedinci najdou tu správnou cestu, budou se v životě skvěle doplňovat a každou situaci si tak velmi usnadní. Každopádně se ale alespoň z počátku může oheň cítit příliš přidušen citlivou vodou – a ta naopak nemusí vždy stíhat uhasit divoké plameny ohně.

 

Partnerský horoskop