4.11. 2020

Které znamení zvěrokruhu se nejlépe hodí k tomu vašemu?

Říká se, že ty nejhezčí milostné příběhy jsou psány ve hvězdách. Z pohledu astrologie na tom rozhodně bude něco pravdy, jelikož dokáže perfektně předpovědět, jaká znamení se k nám nejvíce hodí. Pravá láska je úžasný pocit - s kým ji, na základě vašeho znamení zvěrokruhu, můžete zažít zrovna vy?

Které znamení zvěrokruhu se nejlépe hodí k tomu vašemu?

Beran

Beran je vášnivé, ambiciózní a nezávislé znamení. Když se pro něco rozhodne, nezná překážky. K sobě potřebuje partnera, který mu bude pomáhat vzkvétat, takže se k němu perfektně hodí jakékoliv ohnivé znamení - ať už Beran, Lev či Střelec.

Býk

Býk pro svou kompletní spokojenost potřebuje jak materiální, tak emocionální zabezpečení, a tak je pro něj ideální znamení, s kterým bude mít možnost budovat pevné zázemí. Z toho důvodu k němu pasuje Kozoroh či Štír. Tato spojení mají potenciál trvat i celý život.

Blíženci

Vzdušné znamení Blíženců je známé pro svůj neoblomný intelekt a pravidelná stimulace mozkových buněk je tak pro ně naprostou nutností. Budou spokojeni po boku Vodnáře či Vah, se kterými budou moci dlouhé hodiny filozofovat, ale také Berana, který je naopak dostane svou dobrodružnou a sebevědomou povahou.

Rak

Můžete si být jisti, že když se Rak zamiluje, tak to skutečně myslí vážně. Vztahům přikládají neskutečně velký význam a vedle sebe potřebují někoho, kdo to bude cítit podobně. Ideální je pro ně silně emocionální Štír nebo také Býk, který jim dodá potřebnou stabilitu a jistotu.

Lev

Ohnivé znamení Lva se řídí srdcem. Je velice vášnivé a romanticky založené - potřeby neustálého vyznávání lásky mu bude plnit Střelec, se kterým se mimo jiné nebude nikdy nudit. Ke Lvovi se hodí také Váhy pro jejich šarm a půvab.

Panna

Panna je velice analytickým znamením. Z tohoto důvodu je přitahují partneři, kteří jim pomáhají budovat praktickou životní stabilitu - spojení s Býkem je naprosto ideální. Vhodné pro ně jsou i Ryby, se kterými mohou dokonce zažít lásku na první pohled.

Váhy

Toto vzdušné znamení miluje nezávislost a intelektuální konverzace. Jejich spřízněnou duší jsou Blíženci, kteří jim v tomto ohledu stačí a stimulují jejich kreativitu. Velice vhodný je také Vodnář, který je bude zapojovat do zajímavých sociálních interakcí.

Štír

Štír je velice napojen na svou intuici a přikládá jí velký význam. Díky tomu se perfektně hodí k Rakovi, který je na tom podobně - jejich vztah může nabýt až spirituálního spojení. Kozoroh jim také může padnout do oka, protože jim zajistí emocionální stabilitu.

Střelec

Optimismus Střelce se nedá jen tak překonat. Mají tendence v lidech i situacích vidět to nejlepší, nicméně při hledání partnera jsou neobvykle trpěliví. Skvěle je doplňuje Beran, Lev a Váhy, protože jim dodávají prostor pro nezávislost, kreativní smýšlení a pořádnou dávku zábavy.

Kozoroh

Zrozenci znamení Kozoroha bývají velice ambiciózní a houževnatí. Nejvíce je přitahuje Rak, jež je partnerem, který jim bude dodávat perfektní podporu v honbě za jejich cíli. Velice vhodný je také Býk a Panna, kteří, podobně jako Kozoroh, disponují silně praktickým smýšlením.

Vodnář

Vodnář tak trochu žije ve své hlavě. Na tu se spoléhá v takřka všech svých rozhodnutích a vedle sebe tak potřebuje někoho, kdo to cítí podobně. Skvělé spojení zažije s Váhami či Blíženci. Přitahovat je bude také Střelec pro svou nezávislost, sebevědomí a aktivní sociální život.

Ryby

Toto vodní znamení má silné spojení se svou spirituální stránkou. Jedná se o snílky a mystiky. Ideální je pro ně Býk, který představuje skvělou rovnováhu mezi praktickým a romantickým smýšlením. Vhodný je také Kozoroh, který možná není tak romantický, ale Ryby v něm umí probudit jemnou stránku jeho osobnosti.

.