Ryby Horoskop 2016

Horoskop 2016 Ryby skutečně potěší. Intuitivní a empatické zrozence tohoto znamení pod nadvládou Neptunu čeká v letošním roce spoustu cenných zkušeností, které budou moci uplatnit jak v oblasti kariéry tak osobním životě. Oproti loňskému roku, letos opět budete mít čas na seberealizaci a urovnání myšlenek.

Neusněte na vavřínech a hned z počátku roku 2016 se do práce vrhněte po hlavě. Tam kde si ostatní nebudou vědět rady, vy budete excelovat. Pokud budete pracovat tvrdě a nepolevovat tempo budete mít velkou šanci na pracovní postup. Nadřízení dokáží ocenit pracovité zaměstnance. Zároveň byste neměli zanedbávat rodinu, víkendy si vyhraďte pro sebe a své blízké, jinak vás práce doslova pohltí.

Partner o vás může mít starost. Přece jenom se poslední dobou vystavujete přemíře stresu. Neodbývejte ho, ale naopak si promluvte. Naučte se konečně odpočívat. Ve dvou vám to půjde lépe. Nezadané Ryby podle horoskopu budou mít právě s příchodem jara největší šanci potkat ideálního partnera. Oči mějte proto dokořán otevřené.

Horoskop na letní měsíce 2016 Rybám předpovídá nové pracovní zkušenosti. Díky vašim předchozím úspěchům vám šéf možná zadá komplikovanější či náročnější projekt. Nebojte se této příležitosti, i když vás zpočátku bude děsit. Pokud si nebudete vědět rady, vždy můžete poprosit kolegu nebo přátele o radu. Rádi vám vyjdou vstříc. Tato zkušenost vás velmi obohatí. I duševně budete mnohem vyrovnanější a zdravě sebevědomější, což se může odrazit i ve vašem osobním životě. Partner jistě ocení iniciativu. I ve společnosti si budete mnohem jistější než kdy dříve.

S koncem roku vás horoskop bude nejvíce ovlivňovat v oblasti vztahů. Drobné problémy překonáte velmi snadno a ve vztahu si budete užívat harmonie a souznění. Ti zrozenci Ryb, kteří své štěstí ještě nepotkali, si mohou užívat flirtu. Právě s koncem roku 2016 z vás bude vyzařovat pozitivní energie a tak potenciální partnery budete nevědomky přitahovat sami.

 

Napište námFacebook