Lev - Střelec | Partnerský horoskop

Tito dva se ve společnosti okamžitě najdou, jsou totiž ze všech lidí nejvíce výrazní, ač každý jiným způsobem. Navzájem se přitahují, jsou jako dva magnety. Oba milují volný život, zábavu a cestování. Tento vztah bude fungovat, pokud se budou navzájem respektovat a do určité míry tolerovat svoje volnomyšlenkářství. Pokud si stanoví hranice, mohou být společně králi večera ve společnosti.

Tato znamení jsou velice srdečná, dokážou si vyznat hlubokou lásku. Jedná se o ohnivá, dominantní znamení, avšak v sexu se spíše podřídí Střelec Lvu a nechá se jím vést. Může tak vzniknout krátkodobý i dlouhodobý vztah, záleží na tom, jestli si dokážou vytyčit hranice.

živel:   Lev=oheň   X   Střelec=oheň

Jedná se zřejmě o nejnebezpečnější kombinaci živlů. Oba takoví jedinci jsou totiž tvrdohlaví, ale i výbušní. Jejich setkání může přinést divoké hádky, ale na druhou stranu i velmi vášnivé vyznání lásky. Situace se také může měnit z minuty na minutu. Možná sice občas nevíte na čem jste, ale zato se v takovém vztahu nikdy jistě nudit nebudete.

 

Partnerský horoskop