Horoskop zítra - Lev

Lichotky vás jistě velice potěší. Ostatně jako každého. Teď byste si ale měli zvlášť dát pozor, jestli se za sladkými slovíčky neskrývá hrozba. Je možné, že tento člověk se vám snaží vlichotit do přízně, aby vás později mohl využít.

Hvězdy na vás v tomto období velmi působí a ovlivňují vás pozitivně ve vytrvalosti. Proto drobné problémy s partnerem přejdete hravě a budete si užívat opět harmonie.

Buďte otevření, nebojte se projevit svůj názor i když je třeba negativní. Spolupracovníci to pochopí.

Pokud vás vždycky bavilo či fascinovalo malování, je načase se odhodlat, zapsat se do kurzu a vyzkoušet si to na vlastní kůži.

<< Lev / Denní horoskop


Měsíc v Blížencích
23.2.01:08 - 25.2.04:06
c
23.2.
Měsíc v Raku
25.2.05:06 - 27.2.05:41
d
25.2.

Působit na nás v těchto dnech bude energie toužící po společnosti druhých lidí. Rádi budete komunikovat, ale také naslouchat. Často dokážete během krátkého okamžiku pochopit a vyhovět potřebám jedinců ve svém okolí. Takové vlastnosti jsou teď v kurzu, proto se můžete těšit oblíbenosti v kolektivu...

Ve dnech, kdy se Měsíc náchází v Raku, budeme možná citlivější než obvykle. Aktuální energie přikládá velkou váhu rodině a domovu, právě tam se teď cítíte nejlépe. Vy sami se můžete podílet na vytváření příjemné a útulné atmosféry, což má pozitivní vliv také na ostatní rodinné příslušníky...

 

Napište námFacebook