Horoskop zítra - Panna

Pokud se vám zajetý systém neosvědčil, nebojte se vyzkoušet změnu i když to vás to z počátku může děsit, že jdete do neznáma, ale později uvidíte, že to byl správný krok.

Po špatné zkušenosti máte chuť alespoň na chvíli se opačnému pohlaví vyhýbat. Možná vám to i prospěje a ujasníte si pár věcí v hlavě a díky tomu osobnostně vyspějete.

Vezměte si klidně den volna a zajeďte někam na výlet - s rodinou, partnerem, přáteli. Hlavně neseďte stále doma.

Vaše nasazení je vysoké a stále cítíte, že můžete dál. Měli byste si ale určit hranice, jinak by to nemuselo dopadnout dobře.

<< Panna / Denní horoskop


Měsích v Rybách
13.12.13:39 - 16.12.01:45
l
13.12.
Měsíc v Beranu
16.12.02:45 - 18.12.10:38
a
16.12.

V těchto dnech můžeme očekávat energii v oblasti fantazie, která bude nevyhnutelně pracovat na plné obrátky. Rozum tak často ztrácí nadvládu – a to právě na úkor emocí. Velmi výrazně se u vás teď může projevovat empatie. Nebude vám dělat problém vcítit se do širokého spektra lidí. Nevýhodou však je, že pak často zapomínáte na svá vlastní dilemata a problémy...

Energie těchto dnů s sebou přináší neklid. Život běží rychlým tempem, což vás baví, avšak na druhou stranu toužíte hodit vše za hlavu a relaxovat. Může se objevit dilema, kvůli kterému zůstanete o krok pozadu za aktuálním děním...

 

Napište námFacebook