Horoskop zítra - Panna

Vaše kariéra či milostný život můžou v těchto dnech stagnovat. Ale neberte to jako špatné znamení. Naopak využijte toto období klidu k rozjímání, či aktivitám, na které si běžně nezvládnete udělat čas.

Zažijete krušné okamžiky. Avšak právě v těchto chvílích se osvědčíte jako výborný pracant a nadřízení to náležitě ocení.

Políbila vás múza a jste velmi kreativní. Věnujte se výrobě například dárků, dekorací do domácnosti atp.

Není se čeho bát. Lékaři vám přece nechtějí ublížit, naopak vám pomohou.

<< Panna / Denní horoskop


Měsíc ve Střelci
21.9.21:32 - 24.9.01:17
i
21.9.
Měsíc v Kozorohu
24.9.02:17 - 26.9.08:09
j
24.9.

Těmto dnům vládne energie přinášející klid a optimismus. Často se však objevuje pocit, že člověk dlouho nevydrží na jednom místě. Touha cestovat a objevovat vše nové, vzdělávat se a poznávat, je velká. Nebude chybět ani energie do sportu, avšak můžete se potýkat s jistou tězkopádností a vnitřní frustrací. ..

V těchto dnech můžeme očekávat pozitivní energii v oblasti zaměstnání i obchodu. Toto umístění propůjčuje vysokou míru disciplinovanosti, a vám tak nebude dělat problém dodržovat pravidla a efektivně si organizovat své záležitosti. Emoce teď stojí stranou, a do popředí se dostává materialismus. Dosahování cílů tak pro vás bude jednodušší. Nenecháte se zaskočit ani kritikou, i té jste schopni využít ve svůj prospěch...