Horoskop zítra - Váhy

Ve většině případů si víte rady a hravě zvládáte řešit jakkoliv náročnou situaci, ale teď se vám nějak nedaří. Hvězdy při vás příliš nestojí, tak se raději než vážným věcem zkuste věnovat něčemu, co nemůžete pokazit.

Nenechte se příliš vtáhnout do nového vztahu. Nezapomínejte na přátele a věnujte jim alespoň pár chvil, jistě by je mrzelo, že už na ně nemyslíte.

Dlouho jste možná usilovali o pozornost vašeho nadřízeného, ale nakonec zjistíte, že vlastně není o co stát.

Vyrazte na vycházku, tentokrát ale za město, do čisté přírody. Potřebujete si na chvilku od hluku a smogu ve městech odpočinout.

<< Váhy / Denní horoskop


Měsíc ve Vodnáři
7.6.10:42 - 9.6.12:15
k
7.6.
Měsích v Rybách
9.6.13:15 - 11.6.15:20
l
9.6.

Nevýhodou energie těchto dnů může být fakt, že je spíše samotářská. Více něž po společnosti lidí tak budete toužit po společnosti vašich myšlenek a vzdělávání. V krajním případě na přemíru lidského kontaktu můžete reagovat až chladným, netečným a odměřeným chováním. Ostatní takové vaše počínání možná nechápou, ale to vy po nich ani nevyžadujete. Dost dobře se zabavíte i sami...

V těchto dnech můžeme očekávat energii v oblasti fantazie, která bude nevyhnutelně pracovat na plné obrátky. Rozum tak často ztrácí nadvládu – a to právě na úkor emocí. Velmi výrazně se u vás teď může projevovat empatie. Nebude vám dělat problém vcítit se do širokého spektra lidí. Nevýhodou však je, že pak často zapomínáte na svá vlastní dilemata a problémy...