Horoskop zítra - Váhy

Na sprosté výrazy raději zapomeňte. I když se bavíte s kamarády a třeba jen žertujete, nikdy nevíte, kdo vás může slyšet, proto dávejte raději pozor na jazyk. Jedině tak se vyhnete budoucím problémům.

Nebuďte pořád vážní a nesnažte se s drahou polovičkou rozebírat do detailů každý problém a situaci, jen si zkazíte krásný večer. Vypusťte na chvíli starosti z hlavy.

Nebuďte smutní nebo se nevztekejte, pokud vám jednou úkol nejde. To se stane každému.

Myslete na sebe a poslouchejte své tělo. Neměli byste se neustále přepínat. Raději odmítněte pozvání na akci a relaxujte.

<< Váhy / Denní horoskop


Měsíc ve Střelci
25.9.06:01 - 27.9.18:23
i
25.9.
Měsíc v Kozorohu
27.9.19:23 - 30.9.06:42
j
27.9.

Těmto dnům vládne energie přinášející klid a optimismus. Často se však objevuje pocit, že člověk dlouho nevydrží na jednom místě. Touha cestovat a objevovat vše nové, vzdělávat se a poznávat, je velká. Nebude chybět ani energie do sportu, avšak můžete se potýkat s jistou tězkopádností a vnitřní frustrací. ..

V těchto dnech můžeme očekávat pozitivní energii v oblasti zaměstnání i obchodu. Toto umístění propůjčuje vysokou míru disciplinovanosti, a vám tak nebude dělat problém dodržovat pravidla a efektivně si organizovat své záležitosti. Emoce teď stojí stranou, a do popředí se dostává materialismus. Dosahování cílů tak pro vás bude jednodušší. Nenecháte se zaskočit ani kritikou, i té jste schopni využít ve svůj prospěch...

 

Napište námFacebook