Horoskop zítra - Ryby

Myslet neznamená vědět. Na to byste měli opravdu pamatovat. Začínat hádku, pokud vaše informace nejsou ověřené či podložené není nejlepší nápad. To by se vám mohlo vymstít. Raději pro jednou ustupte. Váš čas zářit ještě přijde.

Nenechte se příliš vtáhnout do nového vztahu. Nezapomínejte na přátele a věnujte jim alespoň pár chvil, jistě by je mrzelo, že už na ně nemyslíte.

Buďte otevření, nebojte se projevit svůj názor i když je třeba negativní. Spolupracovníci to pochopí.

Poloha hvězd napovídá tomu, že je ten pravý čas na silové sporty a nabírání svalové hmoty. Zavítejte do fitness či posilovny.

<< Ryby / Denní horoskop


Měsíc v Býku
23.6.13:59 - 26.6.01:14
b
23.6.
Měsíc v Blížencích
26.6.02:14 - 28.6.13:52
c
26.6.

Ve dnech, kdy je Měsíc v Býku, na nás působí poněkud nervózní energie. Věci nám vyhovují tak, jak jsou nastaveny nyní. Na ostatní, kteří se snaží něco změnit (byť k lepšímu), či mají inovativní názory, tak pohlížíme často s obavou. ..

Působit na nás v těchto dnech bude energie toužící po společnosti druhých lidí. Rádi budete komunikovat, ale také naslouchat. Často dokážete během krátkého okamžiku pochopit a vyhovět potřebám jedinců ve svém okolí. Takové vlastnosti jsou teď v kurzu, proto se můžete těšit oblíbenosti v kolektivu...