Horoskop zítra - Býk

Možná si připadáte nedocenění. Slova podpory jsou to, co byste teď potřebovali jako sůl, ale nějak nepřichází. Musíte se o sebe postarat sami. Jste silní a sami sobě oporou a konečně si dokážete, že tomu tak opravdu je.

Vaši rodinní příslušníci možná nechápou váš momentální životní styl a budou se snažit vám to vymluvit. Nenechte se ale naštvat, myslí to s vámi přece dobře.

Hlídejte si pozdní příchody, pokud se vám začínají množit. Nadřízený by si mohl všimnout.

Zkuste naopak zkusit něco nového. Cokoliv. Už bylo dost stereotypu.

<< Býk / Denní horoskop


Měsíc ve Střelci
20.9.16:06 - 22.9.22:20
i
20.9.
Měsíc v Kozorohu
22.9.23:20 - 25.9.01:30
j
22.9.

Těmto dnům vládne energie přinášející klid a optimismus. Často se však objevuje pocit, že člověk dlouho nevydrží na jednom místě. Touha cestovat a objevovat vše nové, vzdělávat se a poznávat, je velká. Nebude chybět ani energie do sportu, avšak můžete se potýkat s jistou tězkopádností a vnitřní frustrací. ..

V těchto dnech můžeme očekávat pozitivní energii v oblasti zaměstnání i obchodu. Toto umístění propůjčuje vysokou míru disciplinovanosti, a vám tak nebude dělat problém dodržovat pravidla a efektivně si organizovat své záležitosti. Emoce teď stojí stranou, a do popředí se dostává materialismus. Dosahování cílů tak pro vás bude jednodušší. Nenecháte se zaskočit ani kritikou, i té jste schopni využít ve svůj prospěch...