Horoskop zítra - Blíženci

Věk je pouze číslo. Jste jen tak staří, jak se cítíte. Proto si nemyslete, že je tabu i v pokročilejším věku se věnovat hrám, které znáte z dětství, či relaxovat u pohádky. Při takových činnostech alespoň zavzpomínáte na krásné minulé časy.

Využijte tohoto dne a stravte nějaký čas i s rodinou. Uvidíte, že se budete příjemně bavit.

Klidně začněte plánovat budoucnost. V těchto dnech jsou hvězdy ve stálém postavení. Žádného rozhodnutí nebudete litovat.

Pozor na riziko špatné nálady. Budete mít pocit, jakoby se proti vám celý svět spikl, ale nevěšte hlavu. Zase se začne dařit.

<< Blíženci / Denní horoskop


Měsíc ve Štíru
14.7.16:53 - 17.7.03:26
h
14.7.
Měsíc ve Střelci
17.7.04:26 - 19.7.10:13
i
17.7.

Energie je v těchto dnech plna emocí. Často tak jednáme impulzivně či žárlivě, obzvláště pokud se cítíme jakkoliv ohroženi. Dá se to chápat jako jakýsi obranný mechanismus, vycházející z našeho podvědomí. ..

Těmto dnům vládne energie přinášející klid a optimismus. Často se však objevuje pocit, že člověk dlouho nevydrží na jednom místě. Touha cestovat a objevovat vše nové, vzdělávat se a poznávat, je velká. Nebude chybět ani energie do sportu, avšak můžete se potýkat s jistou tězkopádností a vnitřní frustrací. ..