Horoskop zítra - Vodnář

Možná si říkáte, že jste vstali špatnou nohou z postele, nebo že si na vás zasedla nějaká vyšší moc. Ale nezoufejte, čekají vás světlejší zítřky. Za každým mrakem je opět Slunce a brzy se na něm budete zase vyhřívat.

V těchto dnech jsou vaše emoce intenzivní, proto prožíváte více i maličkosti, nad kterými byste běžně pouze mávli rukou. Pozor na hádky s partnerem nebo rozbroje v rodině.

Nespravedlivé zacházení na pracovišti není žádnou novinkou. Nejste sami, komu se děje křivda. Najděte spojence.

Zaděláváte si na nachlazení, pokud se nebudete oblíkat úměrně roční době. 

<< Vodnář / Denní horoskop


Měsíc ve Střelci
25.9.06:01 - 27.9.18:23
i
25.9.
Měsíc v Kozorohu
27.9.19:23 - 30.9.06:42
j
27.9.

Těmto dnům vládne energie přinášející klid a optimismus. Často se však objevuje pocit, že člověk dlouho nevydrží na jednom místě. Touha cestovat a objevovat vše nové, vzdělávat se a poznávat, je velká. Nebude chybět ani energie do sportu, avšak můžete se potýkat s jistou tězkopádností a vnitřní frustrací. ..

V těchto dnech můžeme očekávat pozitivní energii v oblasti zaměstnání i obchodu. Toto umístění propůjčuje vysokou míru disciplinovanosti, a vám tak nebude dělat problém dodržovat pravidla a efektivně si organizovat své záležitosti. Emoce teď stojí stranou, a do popředí se dostává materialismus. Dosahování cílů tak pro vás bude jednodušší. Nenecháte se zaskočit ani kritikou, i té jste schopni využít ve svůj prospěch...

 

Napište námFacebook