Horoskop zítra - Střelec

Dočkáte se radostné noviny.  Konečně se zase začíná dařit a vaše nálada bude rapidně stoupat. Měli byste si ale dát pozor na přespřílišné fantazírování. Zůstaňte raději nohama pevně na zemi.

Potěšte svou drahou polovičku a překvapte ji něčím, co má ráda. Může to být drobný dárek, výborné jídlo, či relaxace. Vlastně cokoliv, co udělá radost.

Když si všimnete chybičky, které se dopustil váš šéf, neventilujte to před ostatními, řekněte mu to později „beze svědků“.

Zaděláváte si na nachlazení, pokud se nebudete oblíkat úměrně roční době. 

<< Střelec / Denní horoskop


Měsíc v Kozorohu
18.5.14:02 - 20.5.14:52
j
18.5.
Měsíc ve Vodnáři
20.5.15:52 - 22.5.17:51
k
20.5.

V těchto dnech můžeme očekávat pozitivní energii v oblasti zaměstnání i obchodu. Toto umístění propůjčuje vysokou míru disciplinovanosti, a vám tak nebude dělat problém dodržovat pravidla a efektivně si organizovat své záležitosti. Emoce teď stojí stranou, a do popředí se dostává materialismus. Dosahování cílů tak pro vás bude jednodušší. Nenecháte se zaskočit ani kritikou, i té jste schopni využít ve svůj prospěch...

Nevýhodou energie těchto dnů může být fakt, že je spíše samotářská. Více něž po společnosti lidí tak budete toužit po společnosti vašich myšlenek a vzdělávání. V krajním případě na přemíru lidského kontaktu můžete reagovat až chladným, netečným a odměřeným chováním. Ostatní takové vaše počínání možná nechápou, ale to vy po nich ani nevyžadujete. Dost dobře se zabavíte i sami...