Beran Horoskop 2016

Nemůžete se divit, že tento rok je pro vás jako na kolotoči. Vaše planeta Mars je ve velmi silném postavení a proto bude mít každý Beran horoskop 2016 velmi nabitý. Ničeho se ale nebojte, díky své tvrdohlavosti a bojovnosti, se do všech nadcházejících událostí dokážete vrhnout po hlavě a hravě si s nimi poradit.

Beran bude mít začátek roku poněkud hektický. Zimní pasivita vám nic neříká. Horoskop předpovídá, že v tomto období můžete zažít velký postup v kariéře, ale také pokud jde o rozvoj osobnosti. Lidé ve vašem okolí vám budou podávat pomocnou ruku. Zbytečně byste si přidělávali potíže. Po překonání prvotních nesnází budete mnohem silnější.

Na jaře roku 2016, obzvláště v dubnu přijde jisté uklidnění, až útlum a to hlavně v oblasti práce. Pokud jde o vztahy, zde to naopak bude doslova vřít. Nezadaným Beranům budou hvězdy nakloněny v oblasti seznamování. Budete velmi spontánní a přirození a dokážete tak protějšek zaujmout na první pohled. Naopak zadaní se mohou těšit z harmonického vztahu.

Buďte pozorní. Čeká vás jedinečná příležitost ukázat co ve vás je, proto si ji nenechte proklouznout mezi prsty. Konečně poznáte pravé přátele, kteří vás v tomto období podpoří a pomohou. Ti falešní naopak budou závidět a dokonce se mohou pokusit zcizit vaše zásluhy a připsat je sobě. Rovněž je právě teď třeba dbát o své zdraví, o to více, když se každý den vystavujete stresovým situacím.

Ani s příchodem podzimu si neodpočinete. Horoskop 2016 ukazuje, že se budete potýkat s mnoha nesnázemi. Někdo z vaší blízké rodiny může náhle onemocnět nebo mít problémy v důsledku nehody. Budete muset velmi rychle přehodnotit své priority. Rodina má obzvláště v těžkých časech držet při sobě. V práci zřejmě budete mít co dohánět i na úkor volného času, vy se ale nevzdáte.

Blížící se konec roku přinese těmto zástupcům ohnivých znamení zklamání, ale i úspěch. Po relativně neklidném období, se Beranům opět začne dařit v mezilidských vztazích. Známosti navázané právě teď budou dlouhodobého rázu. Naopak pokud se necháte příliš rozptýlit svým „novým objevem“ budete se potýkat s problémy v zaměstnání. Šéf vás asi nepochválí za chyby z nepozornosti a překlepy.

 

Napište námFacebook