Býk - Štír | Partnerský horoskop

Tato znamení jsou si navzájem velice odlišná. Býk miluje život a dokáže ocenit jeho krásu, je ale trochu povrchní. Štír je plný emocí a dokáže být i pěkně ostrý a nepředvídatelný. Jejich zájmy se rozcházejí, sexuálně si však velmi rozumí. Jedná se o vášnivá znamení, jejich sex je dlouhý a kvalitní, plný rozkoše. Občas může být pro býka namáhavé vyrovnat se štírovi. Jejich vztah bývá málokdy harmonický.

Štír bývá věrný, kdežto býk si rád užívá života plnými doušky. Oba mají odlišný pohled na svět, proto lze dojít velmi těžko ke společnému harmonickému vztahu. Pokud k němu dojde, bude to zásluhou především býka, který zvládne zkoušku trpělivosti a dokáže se štírovi podřídit.

živel:   Býk=země   X   Štír=voda

Oba tyto živly jsou velmi silné a úrodné, je tak logické že jejich spojení přináší často vyrovnané a plodné partnerství. Voda dodává zemi vláhu a země ji naopak formuje tím správným směrem (například jí udává cestu, jako řece). Pokud táhnou za jeden provaz, dokáží spolu překonat jakoukoliv překážku. Je to také stabilní, ale i kreativní kombinace.

 

Partnerský horoskop