Panna - Štír | Partnerský horoskop

Spojení těchto dvou znamení je velmi harmonické. Znamení Země a vody se navzájem krásně doplňují. Štír svou tajemností Pannu fascinuje a zároveň dráždí, což ji přitahuje. Panna je čistotná a mírumilovná, občas plachá, Štír v ní dokáže probudit oheň. Pokud se mu Panna poddá, mohou prožít oba silné erotické spojení. Štír ocení pracovitost a inteligenci Panny.

Tato dvě znamení dokážou vytvořit klidnou společnou domácnost a jsou si navzájem oporou. Štír bývá občas výbušný, avšak Panna ho dokáže svou klidností a vyrovnaností zchladit. Dokážou spolu vytvořit pevné pouto. Oba jsou velmi dobrými rodiči, kteří své děti nadevše milují a poskytují jim to nejlepší vychování.

živel:   Panna=země   X   Štír=voda

Oba tyto živly jsou velmi silné a úrodné, je tak logické že jejich spojení přináší často vyrovnané a plodné partnerství. Voda dodává zemi vláhu a země ji naopak formuje tím správným směrem (například jí udává cestu, jako řece). Pokud táhnou za jeden provaz, dokáží spolu překonat jakoukoliv překážku. Je to také stabilní, ale i kreativní kombinace.

 

Partnerský horoskop