Měsích v Rybách

Měsíc: charakterizuje nitro, duši, vnitřní já či podvědomí a pod jeho vlivem se tak jedinec stává plachým, uzavřeným, citlivým

Ryby: Tomuto vodnímu znamení vládnou planety Jupiter a Neptun. Ryby bývají nerozhodné ...

Při umístění Měsíce v Rybách nemusí zaznamenané dojmy pokaždé odrážet realitu dané situace. Toto byste měli mít stále na paměti, pokud se chcete vyhnout zbytečným problémům. Často se totiž objevuje tendence překrucovat reálné skutečnosti tak, aby vypadaly jak chcete.

Rádi a často unikáte realitě do svých vlastních myšlenek a fantazie. Například proto, že je realita příliš tvrdá. Sami se cítíte zranitelní, a proto tento pocit dokážete pochopit také u ostaních. Navíc pokud se zabýváte problémy druhých, pomáhá vám to uniknout vlastním dilematům. 

Lidé, kteří mají Měsíc umístěn v Rybách touží po romantice a jisté dávce magie. Důležitý je pro vás také emočně stabilní vztah a bezpečný domov.


V těchto dnech můžeme očekávat energii v oblasti fantazie, která bude nevyhnutelně pracovat na plné obrátky. Rozum tak často ztrácí nadvládu – a to právě na úkor emocí. Velmi výrazně se u vás teď může projevovat empatie. Nebude vám dělat problém vcítit se do širokého spektra lidí. Nevýhodou však je, že pak často zapomínáte na svá vlastní dilemata a problémy.

Díky energii, kterou na nás Měsíc v Rybách působí, dokážete být také velmi pohostinní a vytvořit tak velmi klidnou a příjemnou atmosféru. Nejlépe této vlastnosti využijete v rodinném kruhu.