Měsíc ve Vodnáři

Měsíc: charakterizuje nitro, duši, vnitřní já či podvědomí a pod jeho vlivem se tak jedinec stává plachým, uzavřeným, citlivým

Vodnář: Zrozencům ve znamení Vodnář vládnou planety Saturn a Uranus, proto jsou také tit...

Lidé s Měsícem umístěným ve Vodnáři dokáží být, i navzdory své emoční odtažitosti a potřebě neustále si držet odstup, společenští a velmi přátelští. Jistým způsobem se tak zde pojí dva protipóly. Na jednu stranu je takový jedinec vůči ostatním velmi chápavý a zajímá se o cizí problémy. Avšak na druhou stranu se o ostatní zajímá neosobně. Udržujete si svou racionalitu a emocím nedáváte přiliš průchod.

Pozitivním vlivem tohoto umístění může být také to, že jste schopni nacházet nápaditá řešení problému a vymýšlet nejrůznější vychytávky.

Naplňovat vás bude pohyb v přírodě, nejlépe v neprobádané divočině. Tuto svou touhu však dokážete uspokojit třeba i jen pomocí bohaté fantazie, která vám rozhodně neschází. Toužit budete také po prostoru pro seberealizaci – hlavně pokud jde o myšlenky.


Nevýhodou energie těchto dnů může být fakt, že je spíše samotářská. Více něž po společnosti lidí tak budete toužit po společnosti vašich myšlenek a vzdělávání. V krajním případě na přemíru lidského kontaktu můžete reagovat až chladným, netečným a odměřeným chováním. Ostatní takové vaše počínání možná nechápou, ale to vy po nich ani nevyžadujete. Dost dobře se zabavíte i sami.

Pokud pocítíte zájem o aktuální dění, uvažujte i nad budoucností a naplánujte si například pracovní projekty. Díky pozitivní energii se ve vaší hlavě rodí sousta nápadů. Zkuste se zklidnit a naslouchat skryté inspiraci.