Měsíc ve Vahách

Měsíc: charakterizuje nitro, duši, vnitřní já či podvědomí a pod jeho vlivem se tak jedinec stává plachým, uzavřeným, citlivým

Váhy: Zrozencům ve znamení Vah vládne planeta Venuše, to také zapříčiňuje jejich silné...

Rozhodně by se dalo říci, že umístění Měsíce ve Vahách je společensky umírněné a mírumilovné. Proto tito lidé nesnáší omezenost a hrubost. Odpor vůči jakékoliv disharmonii (ať už se jedná o vztahy či domácnost) umí dát markantně najevo. Nadruhou stranu jejich pobouření bývá spíše niterné, na veřejnosti totiž scény tropí velmi neradi.

Umíte být velmi empatičtí. Dokážete se vždy podívat na věc pohledem druhých. Také rádi podpoříte ostatní v jejich názoru a pokud s nimi nesouhlasíte, dáte to najevo velmi jemně. Jste tak výborným spolupracovníkem, ale i pravým přítelem.

Vaše zranitelnost spočívá v tom, že vnitřně toužíte po společenském uznání. Proto se u vás vyskytuje nervozita a nerozhodnost, pokud si nejste jisti, jak v dané situaci člověka potěšit a jak se zachovat, abyste si vylepšili svůj status ve společnosti. 


V těchto dnech na nás působí společenská energie. To po čem teď toužíte je uznání, ale třeba i pochvala od ostatních lidí. Při dosahování vašich cílů a snaze mít se všemi přátelské a mírumilovné vztahy, se ale často neuhlídáte a stanete se příliš pochlebovačnými a vlezlými. To může poškodit vaši pověst.

Očekávat můžete také energii v oblasti kreativity – bude se nám dařit tvořit. Velmi vás bude naplňovat umění a obecně radost ze všeho krásného. Dobře vám také bude v harmonickém a pohodovém domově.