Měsíc ve Střelci

Měsíc: charakterizuje nitro, duši, vnitřní já či podvědomí a pod jeho vlivem se tak jedinec stává plachým, uzavřeným, citlivým

Střelec: Zrozencům ve znamení Střelce vládne planeta Jupiter, proto jsou většinou klidné ...

Umístění Měsíce ve Střelci s sebou přínáší vřelou, optimistickou a neformální atmosféru. Takový typ lidí pak bývá otevřený a mívá smysl pro humor, avšak taktnost příliš nebývá jejich silnou stránkou, proto si mohou někoho ve svém okolí znepřátelit, i když to vůbec nezamýšlí.

Často potřebujete prostor, abyste mohli pátrat a hledat odpovědi na životní otázky. Přitahuje vás spíše spirituální stránka života, představivost máte velmi bohatou a disponujete silnou vírou. Jste schopni dlouhé hodiny studovat, či jen tak se toulat a přemýšlet. K takovéto zvědavosti dokážete podnítit i ostatní.

Ve stresových situacích míváte problémy udržet své emoce na uzdě. Obzvástě pokud se vyskytnou překážky bránící vaší ctižádostivosti.


Těmto dnům vládne energie přinášející klid a optimismus. Často se však objevuje pocit, že člověk dlouho nevydrží na jednom místě. Touha cestovat a objevovat vše nové, vzdělávat se a poznávat, je velká. Nebude chybět ani energie do sportu, avšak můžete se potýkat s jistou tězkopádností a vnitřní frustrací. 

Dařit se vám bude také v komunikaci. V ostatních budete podněcovat intelekt, budete je nutit přemýšlet a vštěpovat jim vaše poznatky. Těmito dovednostmi si můžete přilepšit hlavně v zaměstnání. Při jednání s limi však v těchto dnech raději nebuďte příliš upřímní.