Měsíc ve Lvu

Měsíc: charakterizuje nitro, duši, vnitřní já či podvědomí a pod jeho vlivem se tak jedinec stává plachým, uzavřeným, citlivým

Lev: Vládcem toho znamení je slunce a i proto patří Lev mezi ohnivá znamení. Právě sl...

Osoby s Měsícem umístěným ve Lvu typicky mívají sklon dramatizovat a přehánět své pocity. Toto umístění obvykle značí, že touží po pozornosti a pochopení druhých. Na pochvalu pak reagujete většinou vřele a velkoryse. Dařit se vám proto bude ve vůdcovských pozicích. Na tomto místě působíte jako přirozená autorita, vznešeně a šlechetně.

Ostatním dodáváte sebedůvěru a inspirujete je, ale na druhou stranu vnitřně toužíte být alespoň v něčem nejlepší. A tak tíhnete až k předvádění se. Problém však může nastat, když se střetnete s jinou dominantní osobou, nebojíte se totiž vstupovat do otevřených konfliktů.


Působí na nás energie podporující tvorbu hodnot a budování, na které budete posléze hrdí a za které si vyslouží pochvalu. Tyto dny jsou ideální ke společenským akcím či na rande.

Vaše city teď budou silnější, a to jak k ostatním, tak i k vaší osobě. Čas od času zkrátka potřebujete slyšet nějakou chválu, a tak když o vás zrovna nemluví jiní, nebojíte se vzít to do vlastních rukou. V těchto dnech však můžete působit až samolibě, když se necháte unést světským pokušením.