Měsíc v Býku

Měsíc: charakterizuje nitro, duši, vnitřní já či podvědomí a pod jeho vlivem se tak jedinec stává plachým, uzavřeným, citlivým

Býk: Býkům vládne planeta Venuše, která je charakteristická svou svěžestí a krásou. B...

Člověk, který má Měsíc umístěn v Býku, bývá v nitru vyrovnaný a klidný. Na druhou stranu je zásadový a nesnáší změny. A to i v případě, pokud je nezbytně nutná a nevyhnutelná. Není proto divu, že se snažíte uzavřít do svého dokonalého světa, kde je vám vše důvěrně známé. Takto chráníte svou osobu před okolními vlivy, na které pohlížíte velmi nedůvěřivě.

V tom, za čím si jdete, dokážete být velmi vytrvalí a nezlomní - což je nepochybně výhodou. Tyto vlastnosti vyhledáváte a velmi kladně ceníte i u svého partnera. Pod vlivem stresu se stáváte těžkopádnými, neschopni se pohnout, vyslovit svůj názor a podobně. Můžete být dokonce až konzervativní, leniví a neteční.


Ve dnech, kdy je Měsíc v Býku, na nás působí poněkud nervózní energie. Věci nám vyhovují tak, jak jsou nastaveny nyní. Na ostatní, kteří se snaží něco změnit (byť k lepšímu), či mají inovativní názory, tak pohlížíme často s obavou.

Můžete mít také problémy s vlastní identitou. Seberealizaci totiž hledáte v materiálním zajištění, avšak stále necítíte, že by vám to přinášelo nějaké uspokojení. 

Vaší výhodou v těchto dnech je pozitivní energie v oblasti empatie, proto se s vámi ostatní lidé budou cítit velmi dobře.