Vodnář Horoskop 2018

Pod vládou planety Uran bude mít Vodnář Horoskop 2018 pozitivní, především co se období kolem poloviny roku týče. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou často myšlenkově založení a vynikají svými nadčasovými nápady, proto se dokáží se všemi nástrahami života vypořádat bez větších problémů. Každopádně v tomto roce můžete, nejen díky vaší povaze, očekávat úspěchy v kariéře. Pokud jde o vztahy, zde bude situace spíše stálá. Žádné velké zvraty vás nečekají.

Začátek nového roku přinese Vodnářům jisté zpomalení v jejich ambicích. Více než na kariéru se teď budete soustřeďovat spíše na vztahy. Ale i zde přetrvává jistá tendence distancovat se od ostatních. Nejlépe vám bude, když budete mít vlastní klid.

V březnu 2018 se pak podle Horoskopu situace zcela obrátí. Díky vlivu Merkuru v Rybách mohou Vodnáři očekávat novou pozitivní energii. Bude se vám skvěle dařit komunikovat, se svým protějškem dojdete k závěru velmi snadno a rychle. Vaše mysl navíc bude schopna zpracovat velké množství energie. Využijte tohoto období naplno, a to jak v kariéře, kde můžete získat například důležité obchodní kontakty, tak i v osobních vztazích.

Letní měsíce se budou odehrávat ve znamení úspěchů. Nadále se vám bude dařit v zaměstnání, kde stačí udržet současné tempo, a také v oblasti osobního života. Horoskop prozrazuje, že toto teplé období roku 2018 si užijí především nezadaní Vodnáři. Čeká je totiž vyhlídka potenciálního partnera. Mezi vámi a osobou, kterou potkáte, to bude velmi silně jiskřit. Samozřejmostí budou i vzájemné sympatie a tedy velká šance pro vznik nového a silného pouta.

Podzim přinese Vodnářům spíše seriózní náladu. Prvotní zamilovanost již nejspíš opadla, to ale neznamená, že vaše city jsou slabší, ba právě naopak. Stali jste se rovnocennými a vážnými partnery. Toto období přeje také dlouhodobým vztahům, které budou pevné a harmonické. Situace v kariéře je spíše nezajímavá. Svou šanci jste již dostali, a pokud jste ji promarnili, nedá se už nic dělat.

S blížícím se koncem roku 2018 se u vás podle Horoskopu, vlivem Merkuru ve Štíru, objeví ohromná mentální energie. Dokážete snadno zpracovávat velké množství informací. V pracovní stránce života však tento fakt nedokážete příliš efektivně využít. Měli byste se soustředit spíše na studium a přípravu do budoucna. Nikdy nevíte, kdy se vám vědomosti budou hodit. Myslete také na své zdraví a v chladných dnech nepodceňujte prevenci.