Vodnář leden Horoskop 2018

Oduševnělý a romantický se smyslem pro experimentování

Hned z počátku roku horoskop zrozencům tohoto znamení doporučuje, aby byli ve střehu. Pokud nebudete svému okolí věnovat dostatek pozornosti, zaděláte si na nejednu nepříjemnost. V osobním životě může Vodnář v lednu narazit na neshody. Zjistíte, že s někým, kdo je vám blízký si už nerozumíte tak, jako dřív.

 Obrníte se trpělivostí a načerpáte energii. Budete ji v lednu potřebovat. V zaměstnání se vyskytne nečekaná situace, kterou nedokážete ovlivnit, ale bude vyžadovat vaši okamžitou pozornost. Díky svým přednostem jako Vodnář, dokážete právě vy velkým dílem přispět k řešení tohoto problému a vysloužíte si nejednu pochvalu.

Váš protějšek vás někdy unavuje dotěrnými dotazy a žárlivými výlevy, ale zkuste se zamyslet, jestli chyba nemůže být na vaší straně. Možná je za tím pouze nejistota.

S kolegy jste naladěni na stejnou vlnu, a tak vám práce v týmu půjde od ruky.

Štěstí přeje připraveným, proto byste nad úkolem nebo informacemi do zaměstnání měli strávit o něco více času.

<< Vodnář prosinec  |  Vodnář únor >>


Slunce v Kozorohu
21.12.17:16 - 20.1.03:57
j
21.12.
Slunce ve Vodnáři
20.1.04:57 - 18.2.18:07
k
20.1.

Toto období pro vás může být opět jakýmsi zpomalením ve vašich ambicích. Zřejmě budete cítit potřebu distancovat se od ostatních a uzavírat se do sebe. Toto může mít poté na následek například jednání ve vlastním prospěchu bez ohledu na jiné. Na své okolí zřejmě budete působit nepřístupně, v extrémních případech až lakomě nebo sobecky. Projeví se u vás také důkladnost, nebo puntičkářství, práce vás proto bude bavit a také budete schopni si při ní odpočinout.

V tomto období na ostatní budete působit velmi přátelsky a chápavě. Nebude vám dělat větší problém přizpůsobit se okolí, budete velmi tvární a elastičtí, avšak stále schopni zachovat si svůj vlastní názor a pokročilé intelektuální schopnosti. Možná na sobě budete pozorovat náhlé změny nálad. Jednou dokážete být vážní, podruhé zase společenští a veselí. Každopádně jdete rádi svou vlastní cestou a příliš se netrápíte tím, co si o vás lidé ve vašem okolí myslí.

Venuše v Kozorohu
25.12.06:09 - 18.1.02:27
j
25.12.
Venuše ve Vodnáři
18.1.03:27 - 11.2.00:03
k
18.1.

V tomto období budete pravděpodobně cítit podvědomou potřebu zachovat si důstojnost v každé situaci. Proto si například nedovolíte ukazovat jakékoliv projevy náklonnosti na veřejnosti, či dát na jevo, že vás něco ranilo. Na svět se budete dívat velmi realisticky, což se může odrazit i ve vašem rozhodování. Nezřídka se objevuje také navazování vztahů kvůli zajištění společenského statusu.

Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů. Velké city však budete chovat k přátelům. V jejich společnosti vám pak bude nejlépe a budete si jich také náležitě vážit. Své povaze budete moci dát volný průběh. Vaše osobnost má v těchto dnech jakousi jiskru, která k vám přitahuje velké množství lidí. Jen dejte pozor, abyste se nezapletli se špatnými lidmi.

Merkur ve Střelci
5.11.20:05 - 11.1.05:58
i
5.11.
Merkur v Kozorohu
11.1.06:58 - 31.1.14:26
j
11.1.
Merkur ve Vodnáři
31.1.15:26 - 18.2.05:14
k
31.1.

V tomto období mohou být vaše morální aspekty velmi silné. Nejen proto se zřejmě rádi budete stylizovat do role soudce, pokud se octnete ve středu sporu dvou jiných jedinců. Ve svých myšlenkách si budete jistí a budete velkorysí, rádi však ostatní chvíli necháváte na pochybách, než jim sdělíte potřebné. Libovat si budete v komentování filosofických či politických záležitostí.

V tomto období toužíte po tom být respektováni, proto vás dokáže rozhodit, když vás někdo považuje za hlupáky. A tak raději než otevírat ústa bez příčiny, mlčíte a vyčkáváte, co se bude dít. Projevit se u vás díky vlivu tohoto přízemního umístění může také konzervativní myšlení, zpravidla pokud jde o vztahy, a suchý smysl pro humor.

V tomto období si nebudete brát příliš velké servítky. Nezáleží na okolnostech – zda se to hodí, či nikoliv. Vy budete pociťovat touhu stát si pevně za svým a za žádnou cenu neustoupit. Tímto přístupem se však můžete v komunikaci dostat do problémů. Každopádně se ale nebudete bát nazývat věci pravými jmény. Lidé za vámi rádi přijdou pro upřímnou radu.

Mars ve Štíru
9.12.09:35 - 26.1.13:39
h
9.12.
Mars ve Střelci
26.1.14:39 - 17.3.17:31
i
26.1.

V tomto období budete zřejmě pociťovat velké množství tělesné i duševní energie. Za svým cílem, pokud je vám jasně známý, budete schopní jít přímou cestou. Motivace vám rozhodně nechybí a tak svých cílů chcete dosáhnout za každou cenu. Pozor si však dejte na přílišnou žárlivost a majetnické chování ke svému partnerovi. Mohlo by to vyústit v mnohem větší problémy.

Toto období přináší touhu bojovat za vlastní přesvědčení. Potenciálně to může znamenat i problémy. Neklidní budete také, pokud vás někdo bude poutat či držet na jednom místě. Rádi byste spíše zažívali dobrodružství, cestovali, či věnovali se nejrozličnějším druhům sportu. Přitahovat vás budou hlavně podobně aktivní jedinci a právě i ty si budete vybírat za své sexuální partnery.

 

Napište námFacebook